FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stirile zilei

«16364656667689»
flo220301.09.2006 14:27

nu pot sa cred, s-a accidentat si Badea! sa-mi bag picioarele in meciul masii :evil:

Rossoblu01.09.2006 14:29

Vali Badea s-a accidentat!

Atacantul care a adus Steaua în grupele Champions League s-a accidentat în această seară în partida dintre Selecţionata LPF, la care a evoluat vîrful din Ghencea, şi Stranierii din Liga 1. El a ieşit lovit după 15 minute, şi-a pus o pungă de gheaţă pe pulpa stîngă şi a plecat spre vestiar.

 

 

parca ne-a blestemat cineva....toti jucatorii care se accidenteaza sunt numai de la Steaua...nu se poate asa ceva, s-a gresit cumva cu pregatirea fizica!

flo220301.09.2006 14:34

ceva s-a intamplat cu echipa,asta-i sigur!niciodata nu am avut atatia accidentati!

Rossoblu01.09.2006 14:37

avand in vedere ca si-a pus gheata pe pulpa cred ca a suferit o intindere care in mod normal n-ar trebui sa fie grava. :cry:

flo220301.09.2006 14:42

sa speram dar pana la pauza cand aflam, am emotii. poate il vezi si pe Badea la bologna! cu cati bani i-am dat doctorului aluia, mai luam un jucator!

Motanu D01.09.2006 15:42

Sa fie de vina creatina si alte preaprate pentru cresterea masei musculare ?! :roll:

Rossoblu01.09.2006 15:44

se pare ca nu este grava...a fots scos de Oli pt a-l menaja.

flo220301.09.2006 16:13
Sa fie de vina creatina si alte preaprate pentru cresterea masei musculare ?!  :roll:

pai nu folosesc toti asa ceva?

Motanu D01.09.2006 16:14

Ba da.

Dar conteaza foarte mult CAT si CUM.

flo220301.09.2006 16:15

parca am mai auzit zvonul asta undeva...era invinuit preparatorul asta italian. hmmm... fara foc nu iese fum!

Melku01.09.2006 19:37

Ghencea va avea tabela de marcaj de ultima generatie.

 

"Este o plasma imensa, de 65 de metri patrati, achizitionarea ei fiind una din cerintele UEFA"

 

http://www.spt.ro/?section=1&subsection=20...0&articol=11768

 

De multi ani imi doream asa ceva :lol:

Phire01.09.2006 19:45

In concluzie, putem zice ca ne-am scos.

Nu numai c-avem cel mai puternic lot din Romania, dar si cel mai modern stadion. :D (desi n-ar strica sa-nlocuiasca si scaunele). Bancile de rezerva le-au schimbat deja?

stelist_4_ever9001.09.2006 19:46

eram cam obosit si ma gandeam la altceva :D...

FanSteaua4Life01.09.2006 20:44

tu sti cat inseamna 6,5 metri patrat???Gandeste'te la un televizor de 2,8m pe 2,3m...

Prodigy_andrey02.09.2006 04:54

avetzi careva vreun link cu poze cu stadionul din Ghencea acuma dupa lucrari ?? ;):D

bodanelu02.09.2006 04:56

parca era cineva care se ducea si facea poze din cand in cand si le posta la galerii.

Melku02.09.2006 06:05

@FanSteaua4Life

 

E vorba de 65 de metri patrati, nu de 6,5 :D

waste02.09.2006 06:33

Deci 8x8 sau 10x6 :lol:

 

Sunt curios daca va afisa si imagini din timpul meciurilor, reluari, etc Ar fi frumos.

mq_messi02.09.2006 07:12
In concluzie, putem zice ca ne-am scos.

Nu numai c-avem cel mai puternic lot din Romania, dar si cel mai modern stadion. :D (desi n-ar strica sa-nlocuiasca si scaunele). Bancile de rezerva le-au schimbat deja?

si yo as vrea sa inlocuiasca scaunele ca sunt cam decolorate ori stricate :x ...

forever_STEAUA02.09.2006 07:20
Biletele pentru partidele de pe teren propriu pe care Steaua le va disputa in Liga Campionilor se vor pune in vanzare pe 9 septembrie, a declarat directorul executiv al Stelei, Valeriu Argaseala.

 

 

sursa: stelisti.ro

Rossoblu02.09.2006 07:52
24991_01mare.JPG24993_03mare.JPG24995_05mare.JPG24997_6mare.JPG
skorpio1502.09.2006 08:17

*Love* la gazonul ala! 8)

Pacat insa de scaune.. sa speram ca va fi mereu plin stadionul. :D

DTP-Ludacris02.09.2006 08:18

Gazonul e frumos,tribunele sunt cam nasoale dar pana la meciul cu Lyon mai e timp .

skorpio1502.09.2006 08:41

Tot pe Lia cu cip-cirip.. :evil:

 

Steaua va juca primul meci din acest an pe stadionul din Bulevardul Ghencea la 23 septembrie, în etapa a IX-a a Ligii I, împotriva formației Gloria Bistrița, a declarat directorul executiv Valeriu Argãsealã.  

 

Meciul cu Rapid, programat în 16 septembrie, în etapa a VII-a, se va disputa, astfel, tot pe stadionul Național din Complexul Sportiv "Lia Manoliu", deși inițial se dorea ca aceasta sã fie prima partidã a Stelei la revenirea în Ghencea.

 

Steaua va disputa pe stadionul din Bulevardul Ghencea toate meciurile pe teren propriu din grupa E a Ligii Campionilor: cu Olympique Lyon la 26 septembrie, cu Real Madrid la 17 octombrie și cu Dinamo Kiev la 21 noiembrie.

 

-prosport

 

Vreau acasa! :cry:

FanSteaua4Life02.09.2006 09:02
@FanSteaua4Life

 

E vorba de 65 de metri patrati, nu de 6,5  :D

Ii explicam lui stelist_4_ever90, pt ca intrebase daca de 65 m patrati sau 6,5, si i-am spus ca 6,5 metri patrati e cat un televizor mai mare... :wink:

«16364656667689»