"Steaua, cea mai corupta echipa romana, trebuia retrogradata inca din 1989." Cam asta-i mesajul ce il gasiti peste tot astazi...au iesit viermii sa devoreze hoitul...Dinamo si CFR Cluj, intr-adevar corupte...astazi pure ca zapada...FC Arges, Rapid, Sportul Studentesc, U Craiova si Poli Timisoara, distruse de un anumit individ din conducerea lor...victim nevinovate, Steaua cu un nebun (nu necesar criminal, doar nebun la cap) la conducere este "cea mai corupta"...hai cu retrogradarea, poate desfiintarea...Excluderea din Europa ar fi bine, retrogradarea ar fi ok, nu asta ma deranjeaza desii pedeapsa ar fi prea mare...reactia publicului roman ma face sa vars caci este sub orice critica...nu mai sunt in stare sa ceara dreptate ci distrugere cu orice pret al echipei ce a fost peste ei cam tot timpul, oameni de nimic ce nu vor iesirea din mizeria lor ci aducerea linga ei a tot ce este deasupra lor.
In alta ordine de idei...prostul de becali poate nu merita inchisoare...o bataie zdravana, da, o amenda sa il usture 2 ani la rind, da, dar inchisoare...neah...asta nu a omorit ori furat juma de tara ca cei ce cer capul Stelei astazi. Va fi Romania mai buna fara Steaua vreun an doi ca se vor minca precum ciinii...hotii din provincie contra tiganiilor din Bucuresti cu exrocii de laLiga si Federatie si mass-media intre ei...Stelisti, o vacanta ne prinde excellent...scapam de becali si ne bucuram de spectacolul oferit de lupta pt putere a viermiilor ce nu vor putea acuza Steaua de nimic anul asta. Noi nu putem dezinvecta fotbalul, sunt prea multi microbi dar ei, cu Steaua afara din ecuatie, se vor dezinvecta singuri fara banii adusi de stelisti si cu ura lor ceva fi indreptata contra lor. Scapam de mocirla lor un an, doi? Un singur regret, lipseste rapidul din Liga 1, ar fi fost foarte relaxant sa ii vedem pe tuciuri cum isi spinzura, conform zicalei, parintii. Stau si rationez...poate Steaua e de vina ca exista atita mizerie...ca toti sunt ocupati cu ura contra Stelei dar asa, cu noi in cealalta camera, isi vor scoate cutitele si se vor macelarii in liniste, fara "brichete, Steaua comunista, Becali nebun" sa ii deranjeze de la deznodamintul clar: nu rezista mai mult de sase luni nici o echipa de hoti, intr-o lume de-a lor, de hoti ordinari. Da, cred ca excrocii profita de existent Stelei...atentia care o atrage Steaua le permite sa isi faca de cap in culise dar asa, cu noi lipsind de pe prima pagina...sa te ti circ
. Mai tineti minte ce cintam prin minutul 20 cam in orice meci, inainte de 89? Circul Ghencea hahahahahha. De-aia aia de la federatie si Liga le este greu sa scoata Steaua din Liga...fara noi nu vor avea discretia si linistea necesara furturiilor ca-n codru, furturi ce lumea nu le vede ca este cu colimatorul pe "cea mai corupta echipa, Steaua Bucuresti."
Cum va arata Liga fara noi? Astra-CFR de exemplu, cama sa va arata. Stadioane suspendate (nenorocitii vor injunghia arbitrii, porniti de dobitocii din conducerea cluburiilor, atitati de mass-media ce duce dorul lui Becali, Vama si Negoita la dans contra lui Arpadi si Nicolae, furturi de jucatori urmate de suspendari de jucatori neplatiti, rezultate de 4-5, va fi un circ complet! Stiu ca va vine greu sa acceptati dar Steaua trebuie retrogradata...Romania ne va multumii pt jertfa hahahahaha. Becali a avut dreptate, a fost trimisul lui Dumnezeu pt fotbalul romanesc, executarea lui a pornit totul. (dar daca nu vinde Steaua vom revenii unde sintem acuma...dar pina atunci haieti sa punem Berea la rece, intindem fotoliile, dat sonorul la maxim si "enjoy the greatest show on Earth, Liga 1 Romaneasca, editia 2013-2014.