Nu pun pret pe sondajele site-ului oficial. Gazeta daca vrea sa arate ca e un ziar informat sa puna mana sa verifice sondajele site-ului nostru, al suporterilor. Toata lumea stie ca acel site nu are nici o valoare si ca este foarte probabil sa fie "dramuit" din spate...
Tolontane ia sondajul care spune clar ca ne simtim jigniti de voi, sondaj aflat pe acest site, si publica-l pe GSP.ro daca ai sange in tine asa cum spunem noi romanii... Dar esti un las si nu o vei face. Stiu ca citesti aceste randuri si iti transpira palmele de nervi. Mai scoate te rog o ineptie de a ta pentru luni, pune-o pe prima pagina cu litere mari negre sau rosi de 72 pct. sa o vada toti soferii de la intersectii... Esti un sclav al banului si traiesti un zbucium continuu...
