FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stirile zilei

«14647484950689»
bodanelu03.08.2006 11:01

nu shtiu unde am citit aseara (parca tot pe carpeta), dar respectivul angajat al carpetei zicea ca MM i`a adresat cuvinte care nu le`a auzit in viata lui..curios si asta..

Virgil03.08.2006 11:06

Prin oras se vorbeste ca cei doi fotoreporteri i-au jignit pe Carlos si pe MM,pe primul numindu-l betiv ordinar si fiu de catea,iar pe MM,oaie proasta si homosexual imputit.

I.N.Money03.08.2006 11:12

Cred ca se pot lua masuri dupa acest meci din partea conducerii noastre,iar ziaristii si fotoreporterii GSP-ului sa nu mai aibe acces la meciurile Stelei o perioada.

Virgil03.08.2006 11:15

Cred ca ar fi cea mai buna solutie,pentru a-i evita pe toti tolontanii astia provocatori si lansatori de subiecte de scandal.

Cand spui Gazeta Sporturilor,spui-in general- minciuna.

ManiaCU03.08.2006 11:25

Mihai Stoica - joi seara la Fanatik(ora 20.00)

 

Managerul General al Stelei, Mihai Stoica, va iesi din silenzio stampa si va fi prezent joi seara (ora 20.00) la emisiunea Fanatik de la OTV, unde va discuta pe marginea campaniei mincinoase a Gazetei Sporturilor. Realizatorul emisiunii, Horia Ivanovici, l-a invitat si pe Redactorul Sef al respectivului cotidian, Catalin Tolontan.

 

Momentul adevarului ! :lol:

Pt moderatori: Puteti sa inregistrati emisiunea si sa o puneti pe site pt download ? :wink:

Sunt multe emisiuni interesante in care se vorbeste numai de Steaua si ar fi perfect daca ati reusi sa le puneti pe site deoarece acestea sunt televizate la anumite ore in care lumea iese in orash sau are alte treburi...e doar o sugestie :roll:

***alex***03.08.2006 11:36

Ooooo ce o sa fie! Meme vs. Tolontan! :twisted:

 

Redactorul-șef adjunct al Evenimentului Zilei, Grigore Cartianu, a fost mult mai dur: "MM Stoica este un nenorocit".

 

Ce se baga si asta in seama? :roll:

I.N.Money03.08.2006 11:38

Asta sa isi mai schimbe camasile,vorba lui Giovanni Becali. :lol:

***alex***03.08.2006 11:51

Stati ca e ceva ciudat aici... Realizatorul emisiunii, Horia Ivanovici, l-a invitat si pe Redactorul Sef al respectivului cotidian, Catalin Tolontan!

 

Dar tolo a acceptat :?:

Virgil03.08.2006 11:59
Cristioto este fotoreporter???

Pai atunci, mosuletu, vrei sa-mi spui mie ca GSP a trimis la meci pe unul fara teleobiectiv??? Mai mult, vrei sa-mi spui ca ala voia sa faca detaliu de glezna cu vreun 9,8, vreun fish-eye??? :lol:  :lol:  :lol:

 

E la mintea cocosului ca a fost premeditare.Parerea mea e ca totul a pornit de la tolontanul sef.Aici e vorba de razbunare pentru acel silenzio stampa.

Sunt odiosi,ataca fara scrupule,sunt inchizitori...

Rossoblu03.08.2006 12:00

tolomacu? pai daca nu accepta stie ca se face de kko, n-are de ales

bodanelu03.08.2006 12:02

bate MM cu 3-0 deseara!

Virgil03.08.2006 12:06

Poftim,au reusit sa-i faca rost de un subiect si lui ivanovici.Lucreaza in cooperativa.Maine gsp va relata despre aceasta intalnire.In continuare fiecare cuvintel al lui MM va fi sucit pe toate fetele.

Iar au un os de ros.

ManiaCU03.08.2006 12:12

MM nu are cum sa piarda :lol: poate sa se razboiasca cu Borcea , dinu vama , mitica , mititelu si tolontan la un loc ... le inchide gura la toti :twisted:

DOUBLE03.08.2006 12:24
bate MM cu 3-0 deseara!

 

Eu spr sa fie un scor si mai mare, 3-0 poate fi si la neprezentarea "adversarului" :wink: .

Virgil03.08.2006 12:29

Mihai Stoica: "PRIN MINCIUNILE PE CARE LE PUBLICA, TOLONTAN JIGNESTE SUPORTERII Stelei"

 

Ma simt jignit de Gazeta Sporturilor !

bodanelu03.08.2006 12:32

Si eu!

sorin_77703.08.2006 12:33
Prin oras se vorbeste ca cei doi fotoreporteri i-au jignit pe Carlos si pe MM,pe primul numindu-l betiv ordinar si fiu de catea,iar pe MM,oaie proasta si homosexual imputit.

 

Este posibil sa fie adevarat pentru ca nu MM si Carlos s-au dus la reporter si reporterul a venit la Carlos de mai avea putin si il lua de gat. Eu am vazut faza, imi pare tare rau ca nu am filmat cu telefonul mobil... :cry:

FanSteaua4Life03.08.2006 12:49

Va rog inregistrati si voi si bagati pe site...pls...ca sunt la munca si nu pot sa vad...si tare sunt curios ce o sa iasa...

doguletz03.08.2006 13:48

ziaristii astia is dracu la noi in tara, ei arata ca se fura si se da mita, dar daca eshti om politic si vrei sa iti zica o vorba buna in ziar trebe sa sari la cap si probabil de asta se tot iau de Steaua ca n-o vrut sa iasa Becali cu banii la ziaristi. De MM stiu ca e mic si rau, dar Carlos pare baiet la casa lui.

flo220303.08.2006 14:27
apropo... eu nu vad punga aia de gheata... s`o fi topit?

 

da, uite fasa elastica pe scaun

Cooper03.08.2006 16:04
Cred ca se pot lua masuri dupa acest meci din partea conducerii noastre,iar ziaristii si fotoreporterii GSP-ului sa nu mai aibe acces la meciurile Stelei o perioada.
Ar fi bine o perioada mai lunga, poate chiar definitiv.
Virgil03.08.2006 17:13
162277779_napolitane-joefM.jpg
flo220303.08.2006 17:13

iata si motivul nervozitatii lui Carlos!!!! in tribune se aflau atat parintii sai cat si logodnica

sa , veniti special sa-l vada jucand!!! iar el s-a accidentat la incalzire! eu unul il pot intelege :(

bodanelu03.08.2006 17:34

hopa... MM spusa ca se uita pe fcsteaua.ro :)

 

sunteem luati in seamaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Uraaaaaaaaaaaaa!!!! :)

Dawson03.08.2006 17:57

Serios??? Eu l-am auzit spunand doar de steauafc.ro!

Dar daca se uita, poate ca ar trebui sa se gandeasca serios la faptul ca acest site este net superior celui oficial! 8)

«14647484950689»