"Boștinã și Cristocea au simulat cã se sãrutã în timpul antrenamentului
Ieri, în cantonamentul de la Kaprun (Austria), antrenamentul steliștilor a fost dominat de bunã dispoziție și de glume deochiate. La un moment dat, spre surprinderea celor din jur, Boștinã a simulat cã-l sãrutã pe gurã pe Cristocea, rivalul sãu la un loc de titular pe postul de mijlocaș stînga. Apoi, pentru a întregi semnificația expresiei "se iubesc la infinit", constãnțeanul l-a strîns de sîn pe Boștinã!"
- gsp
Bine ca nu pot fi bagati amandoi in teren :lol:

