FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - STEAUA 1-0

«119202122»
Motanu D07.05.2006 20:07

Oare de ce mai arbitreaza acuma Serea in A ? :!: :!: :!:

korynna07.05.2006 20:11

nu se poate face nimik k meciul sa se dispute din nou in urma acestor uriase greseli de arbitraj???nu inteleg de ce suntem nevoiti sa pierdem puncte importante din cauza asta???

DTP-Ludacris07.05.2006 20:20

Dica deja pierduse mingea...dak nu se semnaliza offside portarul Gloriei apara sigur.. :roll: sau...cine stie...

KroNos^07.05.2006 20:24
nu se poate face nimik ca meciul sa se dispute din nou in urma acestor uriase greseli de arbitraj???nu inteleg de ce suntem nevoiti sa pierdem puncte importante din cauza asta???

 

Nu se pot rejuca meciurile.

Arbitrii au gresit foarte mult si in Liga Campionilor anul acesta. Si acolo se pierd bani grei si nu s-a mai zis nimic.

Sincer mie Serea nu mi s-a parut ca a dezavantajat Steaua. Poate doar la penaltyul la Nicolitza, dar 8 arbitrii din 10 NU dateau penalty. Tusierul a avut si el o greseala la offsideul dat la Dica. Dar in rest nu au fost greseli.

 

Si am mai scris. Steaua , semifinalista Cupei UEFA, NU poate sa castige cu 3-4 la 0 in fatza unei echipe care a avut doar 2 suturi pe poarta Stelei. Chiar si cu penaltyul ala nedat tot ar fi trebuit sa castigam.

Si totul a culminat cu faza ca Radoi in loc sa fi condus echipa pe teren spre victorie s-a gandit sa sparga un geam care i-a taiat venele sau tendoanele, ce io fi taiat. Iar acum sta 3 saptamani.

I.N.Money07.05.2006 20:24
nu se poate face nimik ca meciul sa se dispute din nou in urma acestor uriase greseli de arbitraj???nu inteleg de ce suntem nevoiti sa pierdem puncte importante din cauza asta???

E imposibil acest lucru...cate meciuri a stricat Serea si nu s-au rejucat.. :?

Captain RedBlue07.05.2006 20:24
Oare de ce mai arbitreaza acuma Serea in A ?  :!:  :!:  :!:

Serea va arbitra in A, atat timp cat vor exista in acelasi A, Jenel si altii ca el...

Multumesc Farul! Ti-ai aparat corect sansele, asa cum ai facut-o intotdeauna...

Captain RedBlue07.05.2006 20:28

Ce credeti despre Codrea? Ar binevenit la noi?...Eu cred ca da!...Ce parere ai MM?...Te-ai gandit si tu la acelasi lucru?

I.N.Money07.05.2006 20:30

Cred ca ar fi un concurent in plus pentru Radoi,Para si Lovin.

E un jucator preocupat mai mult pe defensiva decat pe atac,acum are si probleme la Palermo. :?

M@rmota07.05.2006 20:46

Ce ma enerveaza astia de la recursul etapei..cum pot sa inceapa un comentariu de genul: Iacob il faulteaza pe Albut dupa care...! Pai cum...de ce nu spune..Albutz il impinge si il provoaca pe Iacob care raspunde la acest gest :roll: Peste tot asa au zis..Iacob l-a faultat pe Albutz care vezi Doamne..n-avea nici o vina si a fost luat prin surprindere de acest gest... :wink:

Motanu D07.05.2006 20:47
Ce credeti despre Codrea? Ar binevenit la noi?...Eu cred ca da!...Ce parere ai MM?...Te-ai gandit si tu la acelasi lucru?

 

E polist convins. Si a fost si jucatorul cainilor...

Captain RedBlue07.05.2006 20:48
Cred ca ar fi un concurent in plus pentru Radoi,Para si Lovin.

E un jucator preocupat mai mult pe defensiva decat pe atac,acum are si probleme la Palermo. :?

Tocmai ca le are...Si ar putea fi mai ieftin...

 

Dar de Curca ce spui MM?...N-ar fi bun si la noi?

Kristy_Cj07.05.2006 20:52

Pana sambata 20 de ani [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a fost jucatorul emblema pt Steaua,spiritul echipei...eu sunt sigur ca acesta a trecut la Radoi,el e simbolul si prin daruire si talent si sange rece...am incredere in generatia aceasta,sa-mi zica cineva cu ce e mai presus Laca fata de Radoi

strezahuzum07.05.2006 21:00

O Cupa a Campionilor Europeni, de exemplu. Plus inca o finala. Deocamdata Mirel nu are decat o semifinala de Cupa UEFA in palmares.

 

Radoi e fara indoiala jucatorul reprezentativ al Stelei pentru perioada 2003-2006, dar fara suparare, sa recunoastem ca nu e [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].

I.N.Money07.05.2006 21:01

Nu cred ca cineva poate vreodata sa il inlocuiasca pe Laca in inimile noastre,e practic imposibil...

Alin_H07.05.2006 21:16

Cine a vazut emisiunea ,,Minutul 91" de duminica seara, a auzit parerea unui specialist (Dan Lazarescu), 100% impartial: Steaua a avut 3 penalty-uri neacordate (la Goian, Nicolita si Iacob) si un gol anulat aiurea pt off-side (sau oricum faza iminenta de gol, poate apara Albut ala, cine stie...)

In plus, Steaua a ratat cel putin 5 ocazii clare de gol; suturi bune, respinse Dumnezeu stie cum de anonimu' ala. Pt mine, baietii au castigat la Bistrita.

Cat despre reactiile lui Radoi si Iacob de dupa meci, nu pot sa fiu decat bucuros ca avem in echipa jucatori care sunt la fel de suparati ca si noi, fanii, dupa o infrangere a echipei. Mai ales ca asta e una chiar nemeritata. De astfel de caractere avem nevoie. Fotbalisti care sa dea totul pt echipa, care sa fie ,,trup si suflet pt culori".

Ati prefera niste mercenari care sa zica platitudini de genu: ,,am avut ghinion, nu cred ca ni se poate reprosa ceva ...... bla, bla, bla ....."? Nu cred.

Capu' sus! Ambitia jucatorilor e una imensa, mai ales dupa avest meci. Sunt absolut convins ca luam titlul.

clubdumonde07.05.2006 21:19

Dar de Curca ce spui MM?...N-ar fi bun si la noi?

 

Si eu spun ca, Curca e cel mai bun portar din campionatul intern, dupa Coman (din pacate).

Oricum e mult mai valoros decat Carlos pe care s-au platit o gramada de bani. Pe banii care i-au dat pe acet portar mediocru il luau pe Curca si la mai facea Bosanceanu si cinste cu un kebab.

Kristy_Cj07.05.2006 21:51

Ba sa sti ca imi place kebabul din constanta :lol: ...il recomand si plus shaorma e delicioasa,decat sa-l cumpere pe Carlosh mai bine cumparau de bani aia kebaburi :D:D:D:D:D

alexia_radoi08.05.2006 12:58
Pana sambata 20 de ani [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a fost jucatorul emblema pt Steaua,spiritul echipei...eu sunt sigur ca acesta a trecut la Radoi,el e simbolul si prin daruire si talent si sange rece...am incredere in generatia aceasta,sa-mi zica cineva cu ce e mai presus Laca fata de Radoi

 

 

in vreme ce [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] isi dadea viata pe teren si a castigat cu noi 10 campionate...Mirel isi taie mana in geamuri si ne lasa cu ochii in soare in acest final foarte incins de campionat.... unde mai pui ca mereu in meciurile cu miza a clacat(rosenborg..boro)nu e mare diferenta.... :lol: :lol:

Bogdan4Steaua08.05.2006 13:34

Nu mai dramatizati in acest fel situatia. Radoi nu lasa pe nimeni cu ochii in soare. Sunt sanse mari ca el sa joace inca din meciul cu CFR. In cel mai rau caz va absenta o etapa.

forever_STEAUA08.05.2006 15:53

MM Stoica a fost suspendat 6 luni!

Iacob două etape de suspendare!

 

Dupa ce a vazut toata tara cum am fost furati, au gasit o modalitate sa ii inchida gura lui MM.

Problema lor e ca am ramas NOI!

Motanu D08.05.2006 17:12

Suspendarile celor 2 sunt absolut normale.

Dar cate vor lua talharii ?!

forever_STEAUA08.05.2006 17:17

@Motanu D

 

Tocmai aici e problema... talharii vor continua bine merci fara sa se atinga cineva de ei... Cum zicea Badea: Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul...

I.N.Money08.05.2006 17:18

Nimic,pai ce?? s-a intamplat ceva in neregula la Bistrita?? :roll:

Daca Serea nu e iar suspendat nu stiu cat timp, nu are rost sa mai vorbim..

Motanu D08.05.2006 17:22

Solutia e simpla: hai sa-l punem pe Moggi presedinte ca tot l-a dat Juve afara !!! :twisted: :twisted: :twisted:

fuzy08.05.2006 17:25

mda...

RUSHINE!!!

campionatul deja este decis pentru Rapid... sau Dinamo, cine stie??? trebuie sa luptam pana la capat... dar chiar si atunci... mi-e teama ca vor gasi totushi in ultima etapa pt Dinamo 3-4 puncte cate au gasit si acum 2-3 ani cand au scos puncte de la federatie pentru Dinamo din sertar in fata celor de la FC National... mi-e greatza si de Dinamo si de rapid!!!

FORZA Steaua

«119202122»