problema transferurilor este legata de 2 conditii poate chiar 3;--existenta banilor necesari
--existenta unui bun manager
--viziunea antrenorilor(de jucatori de
camp si antrenor de portar)privind integrarea in
echipa a respectivilor.
numai prima conditie s-a indeplinit si de putin timp
O sa-mi raspundeti ca MM e cel mai bun......
Raspunsul este 1 afacere f buna din 5 --cred ca in
transferul lui Badea rolul important l-a avut Gigi...
si faptul ca Badea a inscris goluri in campionat la
echipele din Bucuresti.
Dar oricum ar fi , cu o floare nu se face primavara
si pana la urma obiectivul calificarii in grupele
C.L. a fost indeplinit si nu cred ca ne vom face de
ras
Si ca sa termin sarcastic, in tonul meu obisnuit,
probabil ca asteptam ca toate posibilele transferuri
de marca sa-si rezilieze contractele lor si sa vina
la Steaua liberi de contract...
P.s. :sper ca cu acesti bani sa faceti macar o pepiniera de copii si juniori tinere talente...sa
mergeti prin tara si sa-i culegeti pentru ca personal
cred ca sunt multi mici "ronaldini" nedescoperiti
pe meleagurile noastre...