Interesanta ar fi fuziunea dintre Targu Jiu si Sportul !
Parca il vad pe Mazilu sau Balan jucand pentru Gorjeni. ![]()
Una peste alta decizia pare corecta,Siman si-a cautat-o,iar din aceasta "gafa" a sa s-ar putea sa profite alte echipe si sa il lasa fara cei mai buni jucatori.
