Totusi, dupa multe povesti, Steaua a mai reusit un transfer. Gigel Coman este un jucator foarte bun care da randament exclusiv sub comanda lui Olaroiu. Temperamentul sau lasa de dorit dar sunt sigur ca se va maturiza si ca va avea sezoane excelente in Ghencea. E bine ca pe stanga avem concurecta:Bostina, Cristocea si chiar Oprita.
ASA CA II UREZ MUUUUUUUULT NOROC LUI Gigel Coman LA Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In alta ordine de idei, revin la transferurile Stelei:
1.GG o zis ca preocuparea lui principala este sa aduca un atacant lui Olaroiu. Si o mai zis ca o facut o oferta de 2 mil pentru un sudamerican si ca asteapta raspuns. Deci, orice ar fi, se pare ca soseste un ATACANT!!!!!
2.Tot GG o zis ca la Steaua, pe langa atacantu asta mai sosesc 2 jocatori:amandoi pe partea stanga. Eu is sigur ca va aduce un mijlocas stanga(pe care l-a adus deja:Gigel Coman) si un fundas stanga pe un post pe care cred eu ca e nevoie de un jucator relativ tanar dar si foarte experimentat. Asa ca ne putem astepta la niste transferuri klumea.
O sa notez cu ASA-atacantul sudamerican
cu FSS-fundas stanga strain
Astfel, dupa mine, primul 11 al Stelei ar trebui sa arate asa:
-----------------------Carlos------------------------
------Saban------Ghionea------Goian------FSS---------
------Nicolita-----Radoi-----Dica-----Coman----------
--------------------Iacob-------ASA------------------
REZERVE: Cernea, Nesu, Panait, Paraschiv, Cristocea, Bostina, Badea
la care se adauga in "lotul largit" :
Toma, P.Marin, Baciu, Balan, Drida, Oprita, Ochirosii, Litu
ASTEPT PARERI(dar mai ales critici :lol: )