FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2006

«15960616263111»
sorin_77714.07.2006 14:14

Au mai fost cazuri dar ma asteptam la o cu totul alta destinatie pentru Cristea...

Alex1414.07.2006 14:17

Sper sa fie doar un zvon... Cristea nu trebuie vandut, nu la Rapid!!!

Rossoblu14.07.2006 14:24

cand nu credeam ca se poate mai rau in privinta transferurilo...a venit bomba, daca tot il vinde pe Cristea sa-l vanda oriunde da nu lu lu rAPID, :evil: :evil: :evil: :evil:

sorin_77714.07.2006 14:52

stirea se propaga: a aparut si in carpeta...

nu iese fum fara foc... daca s-ar face acest "schimb" probabil nu ar fi rau pentru noi dar totusi decat australianul la noi mai bine sa nu il vanda pe Cristea la rapid... :)

Bogdan4Steaua14.07.2006 14:52

Nu merge Cristea la Rapid, nu va alarmati degeaba. Nu mai dati crezare acestor speculatii de doi lei. ;)

weeezer_2014.07.2006 15:01
stirea se propaga: a aparut si in carpeta...

 

pai n-ai vazut, "carpeta" si prosportul se copiaza in draci... de multe ori am avut ocazia sa vad articole/anunturi aproape cuvant cu cuvant... se pare ca sursele lor sunt cel putin... comune..

Dawson14.07.2006 15:02

Dar io pe Griffiths tot l-as vrea la Steaua! 8)

Iar Cristea chiar si in lotul lui Rapid tot pentru Steaua sper sa joace... :twisted:

forever_STEAUA14.07.2006 15:39

Deci: stirea a aparut initial pe site-ul milogi.ro . Daca ne luam dupa ce zice cristioto nu exista legatura intre el si gsp.

 

Fiti atenti la exprimarea folosita: in cazul în care transferul lui Griffiths nu se va mai realiza, a apărut o nouă variantă pentru atacul giuleştenilor: stelistul Andrei Cristea! Atacantul stelist costă 500.000 de euro şi ar avea un salariu de 100.000 de dolari.

 

Din asta am inteles ca Andrei e transferabil. Nu ca si-l doresc cei de la Raped.

DTP-Ludacris14.07.2006 17:47

Cred ca este doar un zvon ...Nu cred ca Andrei Cristea ar semna cu Raped sau Dinamo...never !

weeezer_2014.07.2006 18:15

io cel putin si de Danciu ziceam la fel, inainte sa plece...

martanu14.07.2006 18:28

Oare de ce nu sta Griffith la milogi? Oare nu are loc la ei?

Ca atunci nu vad cum ar avea loc la noi. Despre Cristea mai bine pe banca de rezerve la noi decat la milogi. Tare mi-e

teama sa nu sa se ajunga la un nou caz Miu, care si acesta a plecat suparat pe JJ.

Agy_2314.07.2006 19:08
da pe Croitoru cat se cere??
. Croitoru e un jucator interesant, dar nu stiu daca are " 8O fata " de Steaua. Cred ca se pregateste iar o galushca . Se pare ca Steaua e interesata de un atacant international evaluat la 2 milioane de euro.

Croitoru are fata de Steaua , stai linistit . De la primul meci il scoate pe Paraschiv din echipa , e un super-jucator , am da lovitura daca ar veni.

Dawson14.07.2006 19:17

Croitoru o fi el bun jucator si mi l-as dori la Steaua, dar mi-e greu sa cred ca l-ar scoate chiar asa usor din primul 11 pe Para... :wink:

Motanu D14.07.2006 19:30

Eu cred ca ati mers prea departe. Oli e singurul care-l poate scoate pe Para din primul 11.

Dawson14.07.2006 19:36

Oli nici daca joaca el ca atunci cand era in varf de forma nu-l poate scoate pe Para! :D

Ryo14.07.2006 19:40

Cred ca Steaua are nevoie de citiva jucatori de Campions Leage. Cred ca doar Radoi, Nicolita si probabil si Dica sunt la acest nivel. Este timpul ca conducatorii clubului sa nu se mai gindeasca doar la profiturile obtinute dintr-un transfer sau altul, ci sa-si mai bata capul si pentru un trofeu european. Cred ca acum acest lucru este posibil anume in aceasta perioda, zic eu buna, prin care trece clubul. Aceasta performanta insa se poate obtine nu cu jucatori de 500 000 de euro bucata. :( :?:

Rossoblu14.07.2006 19:45

Gigel Coman a semnat cu Steaua. A fost luat la schimb cu Cristea + 200 de mii de para, au zis pe tvsport ....sper sa fie adevarat !

Ayrton14.07.2006 19:51

Eu nu cred!

Ce sa facem noi cu Gigel????

Asta era transferul bomba!??

Rossoblu14.07.2006 19:52

frate ...e bun, are talent si e mai ingroasa lotu.mai bun decat nimic !

Ayrton14.07.2006 19:54

Talent si "temperament"!

Genul de jucator care ramane cu mainile in sold daca nu-i reuseste ceva!

Steaua n-are nevoie de asemenea jucatori!

Rossoblu14.07.2006 19:56
Talent si "temperament"!

Genul de jucator care ramane cu mainile in sold daca nu-i reuseste ceva!

Steaua n-are nevoie de asemenea jucatori!

 

are nevoie de Drida...nu?sincer nu crezi ca e mai bine sa ai un jucator cu potential decat unu care saracu e praf?

Ayrton14.07.2006 19:58

In nici un caz! (raspuns la prima intrebare..)

Ai dreptate, parca mai bine Gigel decat Drida!

Daca vine la Steaua, sa nu aiba pretentii de titular!

Dar nu m-ar mira, ca doar e "copilul" lui Olaroiu!

DTP-Ludacris14.07.2006 19:59

Sau ia vreun cartonas rosu ....

Oricum...nu cred ca este adevarat...pe gsp sau prostport nu scrie NIMIC !!

Dawson14.07.2006 20:12

Io am un amic care avea pe vremuri numeroase automatisme in exprimare. Unul dintre ele - atunci cand vorbea de un produs sau serviciu, nici nu conta daca se pricepe cineva sau daca interesa pe cineva (inclusiv pe el :lol: ) adauga interogativ-subiectiv: o fi mult, o fi putin? :lol: :lol: :lol:

Asa ne intrebam si noi acum referitor la aducerea lui Coman: o fi bine, o fi rau?... Io zic sa-l avem sub contract si vedem pe urma! :wink:

Ayrton14.07.2006 20:17

Dawson,

 

s-ar putea ca acest transfer sa fie praf in ochi, de genul: "acum avem toate posturile acoperite! Nu mai avem nevoie de alte transferuri..."

Si, uite, asa "se scot" conducatorii nostri...

«15960616263111»