fratilor ,
a plecat un jucator de valoare
a mai plecat unu mai slab care totusi a marcat pt noi
deci avem -2
unde sunt cei cinci jucatori de valoare?
nici macar pe bani intrati -platiti pt jucatori nu stam bine.....................
cine poate sa-i spuna lui Gigi ca rivalele noastre
se intaresc non stop ,ma refer la rapid si Dinamo...
ca Poli si CFR au loturi f bune acum....
ca s-ar putea sa avem probleme chiar cu sportul si nationalul
uitam cum ne-am chinuit meci de meci in retur cu
echipele motivate?
toate echipele enumerate au antrenori de talia lui
Oli care in plus mizeaza mai mult pe ofensiva
Chiar nu vede nimeni ca o echipa de Champions League
are o echipa mai tare decat nationala noastra si o bate oricand cu rezervele (care vor sa se afirme , nu?)
Lotul Stelei SE POATE impune(oare?)in tara,face fata in UEFA, dar pt C. L. face fata doar nationala dupa 6-8 meciuri de pregatire(sudare)......
Sa plece Olaroiu in Africa , sa vada meciuri din
Camerun, Senegal,Nigeria .........
cu un milion de euro , poate vine cu o echipa completa...daca pastram doar 2 jucatori..dupa un an
scoatem 2 milioane pe ei...(daca urcam in UEFA ca la C.L. nu ma gandesc).
Ok, nu pleaca Oli, sa plece M.M. cu cine vrea el..
sa vina cu transferurile...
Sa fim si noi in stare sa vedem cum Steaua bate cu
rezervele stim noi pe cine....sa vedem un atacant care fuge un teren lasind in urma 2 fundasi...
CAMPIOANA SEZONULUI 2006-2007 ESTE F.IMPORTANTA..
De ce mie teama ca vom avea probleme cu GORICA?
Voi sa fiti sanatosi ca pe noi ne maninca infarctul!
