nu shtiu daca trebuie acuzat MM pt ca vrea sa aduca un chinez. chiar ar da o lovitura de marketing prin aducerea lui. un jucator care sa fie rezerva ar aduce 2000-3000 de chinezi la meciuri, s`ar vinde tricouri, ar rezulta bani care ar intra in club...
deci nu mi se pare o idee rea
