Astea sunt doar speculatii ale ziarelor, ca sa-si umple paginile. Citi jucatori batrini a adus MM pina acum? Stie toata lumea ca el e impotriva jucatorilor batrini si a celor de inaltime mica. Asa ca nu are rost sa inghitim tot ce scriu ziarele. Sa vedem ce transferuri se fac, si dupa aia putem sa ne dam cu parerea. Cit despre Herea, nu poti sa dai atiti bani(1,3 mil)pe un jucator, care promite, ce-i drept, dar care nu are decit citeva meciuri ca titular, la o echipa care nu a cistigat nimic.
Cit despre Ochirosii, Litu, Simion si Enescu, probabil ca nu conving la antrenamente, pt ca nici Protasov nu a mers pe mina lor. Ei sunt buni pt un nivelul la care au jucat pina acum, adica la juniori, la fel cum sunt jucatori f buni pt divizia b, dar la divizia a, si mai ales la o echipa de top, e cu totul alt nivel. Trebuie sa munceasca si sa convinga antrenorul si coechipierii ca se pot baza pe ei.