Unii sunt mai mari scriitori decat Sadoveanu si le place sa isi vada numele. Este un offtopic la greu si s'a deturnat demult sensul acestui subiect: Transferuri la Steaua. Yo va spun sincer ca prea putin ma intereseaza unde va juca Radoi si mai mult ma intereseaza ce vor face cu banii incasati, mai precis ... ce se pune in loc. Pt ca dak la capitolul vanzari in acest sezon stam foarte bine, la capitolul achizitii ... e cam jale
Iar pana nu vin acei jucatori de care s'a spus (de nationala prezenti la Cupa Mondiala), voi crede in continuare ca bate vantul in curtea noastra si va fi un sezon ratat si in CL si probabil si'n campionat :x
