FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2006

«13738394041111»
Virgil17.06.2006 19:06

A zis Gigi ca nu e Portsmouth ? O fi Real.

Pana se lamureste transferul nu voi mai face nici un comentariu despre viitorul luminos al lui Radoi.Prea se joaca Becali cu nervii nostri.

Asa o sa faca si atunci cand,sa presupunem ca,va ajunge la Conducerea tarii ? Va tine populatia in ghicitori si in stress ? Nu cred ca si-a ales cea mai buna oportunitate...

Cel putin sa fi tacut de tot si sa fi facut.Conform zicalei.Tace si face.Te pomenesti ca o fi viceversa.Nu tace si nu face.

weeezer_2017.06.2006 19:36

unde-a zis, cand a zis? pe gsp.ro zice ca Portsmouth, in continuare... dk zicea Gigi ca nu, nu erau aia primii care aflau?

Kristy_Cj17.06.2006 20:23

Bai Gigi asta ma termina,daca il vinde pe Radoi la englezii aia second-hand,cred ca mai bine il vindea la Boro macar aia sunt mai buni decat port-si-nu-mai-stiu-cum,eu sincer acum aud prima data de astia,n-am crezut ca exista echipa asta de loseri,cred ca e un rapid din anglia :twisted: :twisted: :twisted: ,in fine...cred ca a innebunit Jiji...dai naibii de 11 mil de dolari,euro sau lire,la valoarea pe care susutine ca o are Jiji,n-ar trebui sa-l vanda...pana nu intram in Liga si chiar daca il vindea minim Liverpool

 

si mai vreau sa vad ceva,daca tot ia 11 mil,oare da 1 mil,ala care a zis ca l-a luat in plus pe Radoi,sa-l aduca inapoi pe neaga

 

***Nu cred ca va ajunge acolo,si daca va ajunge nu cred ca sta mai mult de un an...pe fata lui scrie MU,Barca,Milan,Real :wink:

Dj17.06.2006 20:58
eu sincer acum aud prima data de astia,n-am crezut ca exista echipa asta de loseri,cred ca e un rapid din anglia

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_yang17.06.2006 21:55
port-si-nu-mai-stiu-cum,eu sincer acum aud prima data de astia

Mai citeste si tu cate un ziar din cand in cand!!!

 

 

 

 

 

Nu ne ramane decat sa speram ca vom aduce 2-3 tineri de valoare nu acei anonimi de cate 28 de ani fiecare ca aia vin ca sa nu moara de foame nu sa joace fotbal !!!

Kristy_Cj17.06.2006 22:14

1.Chelsea 38 29 4 5 72-22 91 Champions

2.Manchester United 38 25 8 5 72-34 83

3.Liverpool 38 25 7 6 57-25 82

4.Arsenal 38 20 7 11 68-31 67

5.Tottenham Hotspur 38 18 11 9 53-38 65

6.Blackburn Rovers 38 19 6 13 51-42 63

7.Newcastle United 38 17 7 14 47-42 58

8.Bolton Wanderers 38 15 11 12 49-41 56

9.West Ham United 38 16 7 15 52-55 55

10.Wigan Athletic 38 15 6 17 45-52 51

11.Everton 38 14 8 16 34-49 50

12.Fulham 38 14 6 18 48-58 48

13.Charlton Athletic 38 13 8 17 41-55 47

14.Middlesbrough 38 12 9 17 48-58 45

15.Manchester City 38 13 4 21 43-48 43

16.Aston Villa 38 10 12 16 42-55 42

17.Portsmouth 38 10 8 20 37-62 38

--------------------------------------------------

18.Birmingham City 38 8 10 20 28-50 34 Relegated

19.West Bromwich Albion 38 7 9 22 31-58 30 Relegated

20.Sunderland 38 3 6 29 26-69 15 Relegated

 

sper ca ai inteles ca era o gluma,sau trebuie sa citesc si asta dintr-un ziar,dar daca mi-ai recomandat asa frumos o sa incep sa citesc mai ales prosport :twisted:

In primul rand nu merita sa citesc nimic despre echipa asta,62 de goluri primite,prefer sa citesc despre despre Minerul Lupeni sau Dacia Unirea Braila decat despre port-si-nu-mai-stiu-cum

Melku17.06.2006 22:55

Atunci presupun ca ai reusit sa citesti si de achizitia facuta de ei - Glen Johnson de la Chelsea, in discutii se mai afla Anelka, Wright-Phillips, Yakubu, Defoe si Camara. :lol:

Oricum se pare ca pista Portsmouth s-a dus si ea si cum bine spunea cineva pana miercuri or sa se ruleze toate echipele din Premier League.

Dawson17.06.2006 23:16
Eu ma gandesc ca ne-ar trebui si un portar.Oricât de bun ar fi Carlos,nu am incredere totala in el.

In Vasia Hamutovski aveam.Cat a fost el la Steaua,4 goluri nu a luat niciodata.

 

Corect!!!!!!!!!

 

Dar Carlos trebuie sa ramana la Steaua! Chiar daca nu joaca! Trebuie sa ramana alaturi de echipa cu orice pret!

Melku18.06.2006 00:18

Becali şi alţi oficiali ai campioanei au negat ieri transferul lui Rădoi la Tottenham sau Portsmouth. De acord cu ei este şi Andrew Power, impresar FIFA englez, care ne-a oferit o mână de ajutor: "Am dat şi eu câteva telefoane şi, din câte se pare, Rădoi va ajunge la Blackburn Rovers. Trebuia să-mi dau seama, pentru că Roach are o bună intrare la Blackburn!" (prosport.ro)

 

Devine amuzanta povestea :lol:

Dawson18.06.2006 00:22

Senzational!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Io zic ca merge la Auxerre! :D

Motanu D18.06.2006 00:22

Deci e clar. Radoi pleaca la Boro la schimb cu Viduka !

DraqGol18.06.2006 00:50

La care schimb ? ca Viduka se retrage din cate stiu. Nu stiu de ce va agitati atat, unde va juca, va juca si gata, aflam miercuri. Chestia e ca pleaca si Steaua pierde din omogenitate. Iar jucatori care cu adevarat sa poata intra in primul unsprezece n'am vazut inca ... Pacat, mai ales ca acum aveam inca o sansa de a intra in CL. :oops:

Kristy_Cj18.06.2006 01:32

Mirel Radoi va ajunge la Liverpool!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunt aproape 75-80% sigur de asta :D:D:D

steauafans.tk18.06.2006 05:24

Si care e motivul care te face sa fii asa de sigur?? :D nu ar fi rau....numa de ai avea dreptate

ady4steaua18.06.2006 07:07

...mei eu am citit ca stirea privind plecarea lui Mirel al nostru nu e adevarata...am avea oferte pentru el dar deocamdata nu pleaca niciunde :lol:

weeezer_2018.06.2006 08:05
Mirel Radoi va ajunge la Liverpool!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunt aproape 75-80% sigur de asta :D  :D  :D

 

aproape 75-80%? amuzanta exprimarea, m-ai facut sa zambesc... adik pe la 70%? fara "aproape"?

 

io cred ca ramane la Steaua, parerea mea...

dolarut$$$18.06.2006 08:49

Voi nu vedeti ca singura echipa care cauta disperata un mijlocaj defensiv e Manchester United?Au ofertat 3-4 jucatori pana acuma si cred ca asteapta sa vada daca pot aduce unu din ei si daca nu il iau pe Radoi.

 

Cititi si voi aici:

http://www.4thegame.com/features/feature/1...dol_gossip.html

***alex***18.06.2006 09:41

Eu zic ca se duce la Liverpool la schimb cu Gerrard :lol:

Flaviu8618.06.2006 09:46

parerea mea ca la cat de mult tine Gigi la Mirel nu cred ca-l va lasa sa plece la portsmouth sau blackburn. ca se tot lauda el ca-l lasa numai la o echipa mare. ce ii mai buna portsmouth sau blackburn decat Steaua???? nu prea cred

ady4steaua18.06.2006 09:58

...asta este si parerea mea ..nu cred ca isi va lasa Gigi cel mai bun om al lui :oops: :lol:

forever_STEAUA18.06.2006 10:14
Pana se lamureste transferul nu voi mai face nici un comentariu despre viitorul luminos al lui Radoi.Prea se joaca Becali cu nervii nostri.

 

Nici eu. Pana miercuri nici nu mai vreau sa aud de viitoarea echipa a lui Radoi...

_yang18.06.2006 11:31

Incep sa cred ca iar ne minte Gigi !!!

ady4steaua18.06.2006 11:35

...da cred ca iar este o mare gogoasa............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Mergem prin toata tara

Sa sutinem pe Steaua

Cantam pana ragusim

Steaua ce mult te iubim"

alex_m8718.06.2006 16:24

Cea mai tare faza ar fi asta:

Miercuri sa zica JJ: "Voi chiar ati crezut ca-l vand pe Radoi? haha :lol: Pai nu v-am zis io ca Radoi, Banel si cei 2 fundasi centrali nu sunt de vanzare ? haha din nou :lol: Mirel nu pleaca de la Steaua ca la anul ii fac io salariu de 1 milion jumate si atunci sa vedeti daca mai pleaca Radoi... etc

:lol: :lol: :lol:

skorpio1518.06.2006 17:00

atunci cred ca-i dau astia foc...

«13738394041111»