FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2006

«13839404142111»
weeezer_2018.06.2006 17:04

acuma au zis la TV ca cica ar fi Arsenal...

gloribyh18.06.2006 17:10

Echipa este Liverpool.100%...........Chiar ar trebui Gigi sa inceteze si sa zica unde pleaca.Sau nici nu ar fii tren´buit sa zica de la inceput.....

Virgil18.06.2006 17:54

100% in urma caror deductii,Lori ?

Sau ai si sursa ?

forever_STEAUA18.06.2006 17:57

@Virgil

 

Tu nu citesti presa? :D;)

skorpio1518.06.2006 18:00

acum am vazut..conform prosp si villareal l-ar vrea pe Carlos.

 

http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=115191

 

Ar fi pacat sa plece. Cum au mai zis si altii daca s-ar mai aduce un portar bun s-ar motiva reciproc si nu cred c-am mai avea probleme.

Virgil18.06.2006 18:01

@forever_STEAUA

 

Marturisesc sincer ca astazi nu am citit-o.Dar am ascultat-o.La stirile sportive de la ora 20:00,de pe Antena 1,se spunea ca Radoi va ajunge la Arsenal.Ceea ce m-a bucurat foarte mult.Nu e putin lucru pentru un jucator din Liga lui Mitica sa ajunga la finalista Ligii Campionilor de anul acesta.

weeezer_2018.06.2006 18:04
@Virgil  

 

Tu nu citesti presa? :D;)

 

cred ca era ironic raspunsul... sau nu? :)

 

in alta ordine de idei, dupa Liverpool, Manchester, Totteham si Portsmouth, acuma a aparut zvonul cum ca ar fi Blackburn... io cred ca o sa capiez in ritmul asta... cred ca pana miercuri nu mai intru pe forum :lol:

forever_STEAUA18.06.2006 18:05

@weeezer_20

 

Poate asa ai inteles tu... Dar hai ca suntem off topic...

weeezer_2018.06.2006 18:07

pai si unde zice in presa de Liverpool?? hm?

Melku18.06.2006 18:08

Sper totusi sa nu ne inflamam degeaba pe seama transferului lui Radoi, miercuri sa ne spuna Gigi ca a cazut transferul :lol:

Dan_BKL18.06.2006 18:09

Manchester,Liverpool,Tothenham,Portstmouth,Blackburn,Arsenal......

cred ca maine vor mai aparea in presa niste echipe care il cauta pe Mirel.

S-ar putea ca urmatoarea echipa care este pe urmele lui Mirel Radoi este Chelsea sau Bolton.

forever_STEAUA18.06.2006 18:09
pai si unde zice in presa de Liverpool?? hm?

 

http://www.gsp.ro/index.php?a=47373&shift=1

weeezer_2018.06.2006 18:10

@Dan_BKL

 

pai daca mergem in ritmul asta riscam ca pana marti-miercuri sa terminam toate echipele din Premier League :)

Virgil18.06.2006 18:10
 

 

Dupa Liverpool, Manchester, Totteham si Portsmouth, acuma a aparut zvonul cum ca ar fi Blackburn... io cred ca o sa capiez in ritmul asta... cred ca pana miercuri nu mai intru pe forum :lol:

De ce sa nu mai intri "W" ? Tocmai acum cand a devenit amuzant ? Hai sa ne distram pana miercuri si apoi sa discernem daca Gigi Becali sta bine cu mentalul...

Si mai ales daca e normal,corect,necesar,etc,sa faca si sa intretina tot circul pe care l-a facut.

Melku18.06.2006 18:14

Sper ca nu te referi la Becali cand pomenesti de circ pentru ca pozitia lui fata de transfer mi s-a parut una corect - (Avem oferta de 11 milioane pentru Radoi de la o echipa din prima Liga din Anglia si asteptam miercuri sa se finalizeze) este normal ca numele echipei sa nu fie inca dezvaluit (parerea mea :D )

weeezer_2018.06.2006 18:17

mdeah, si io cred ca i-a scapat nitel situatia de sub control, ceea ce a zis Melku mi se pare foarte adevarat, si nimeni nu cred ca se gandea in momentul ala ca o sa se faca atata tam-tam pe tema asta... insa Gigi, cand a vazut ca toti se intreaba si isi dau coate ba ca-i una, ba ca-i alta, el trebuia sa adopte macar atunci "silenzio stampa" in legatura cu transferul asta... insa el ce-a facut, a iesit din nou prin presa si a zis "nu e ManU", "nu e Tottenham", "nu e P'mouth"... si prin chestia asta a intretinut isteria deja creata.. mai bine zicea "domne, nu va zic cine e, scrieti ce vreti, credeti ca e ManU, foarte bine, va zic miercuri daca da sau nu" si cu asta basta... si credeam cu totii pana miercuri ca e ManU, da macar stateam mai linistiti...

forever_STEAUA18.06.2006 18:18

@Melku

 

Mie una, nu mi se pare deloc normala. El a inceput cu ManU, apoi s-a sucit... Atat i-a trebuit presei...

Melku18.06.2006 18:20

Eu nu imi aduc aminte ca el sa fi mentionat ca este vorba de Manchester United, din cate stiu eu el doar a negat ca ar fi vorba de Man Utd. sau de Portsmouth.

 

p.s. da, citesc presa sportiva zilnic :lol:

skorpio1518.06.2006 18:21

N-a zis niciun nume concret. Toate echipele de pan-acum au fost presupuse de presa.

weeezer_2018.06.2006 18:22

@skorpio15

 

asa-i, dar cel mai sanatos era sa taca. si prima idee care aparea in presa, aia ramanea pana miercuri

skorpio1518.06.2006 18:25

pan la urma nu-nteleg de ce ne mai minunam..parca nu-l stim pe nea Gigi. n-avem ce sa facem stam si asteptam

Virgil18.06.2006 18:25

Dragilor,suntem off-topic mare cat terenul din Ghencea.Va propun sa revenim la subiect. :D

Kristy_Cj18.06.2006 19:54
Mirel Radoi va ajunge la Liverpool!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunt aproape 75-80% sigur de asta :D  :D  :D

 

aproape 75-80%? amuzanta exprimarea, m-ai facut sa zambesc... adik pe la 70%? fara "aproape"?

 

io cred ca ramane la Steaua, parerea mea...

 

Scuza-mi exprimarea :roll: fara "aproape"...cred ca e un blestem asta :D:D:D am mai vazut greseli pe aici si tocmai pe mine ma corectezi,ce sa fac o sa fiu mai atent alta data :lol: ...asta e daca m-am bazat doar pe real(fara madrid)

OTAKU18.06.2006 20:17

propun pe George florescu de la sheriff tiraspol

mijlocas central f bun titular la echipa nationala de tineret plus ca ar face cuplu bun cu "marele" cocis

Kristy_Cj18.06.2006 21:05

Interesanta propunere,dar nu cred ca e realizabila deoarece e un jucator mediocru si nu cred ca are valoare de Steaua,si plus ca parca vad cat costa si asta :?

«13839404142111»