da, asa tineam si eu minte din iarna, cand era vb sa vina la noi, zicea ca n-are cum pt ca mai are 2 ani de contract cu robotzeii... acuma mai nou vad ca prin presa se spune ca in iarna poate pleca gratis... cine stie, poate o avea vreo clauza in contract, ceva...

