@alex
S-a comentat mai sus declaratiile si repet si eu - NU te mai lua dupa "bombele" date de presa, dupa declaratiile trunchiate cu atat mai mult cu cat vin din partea gsp-ului..
Nu mai puneti raul inainte, poate toti speram sa vina cate un Ronaldinho pe fiecare post si deocamdata nu s-a intamplat asta, eu zic sa avem rabdare pentru ca Oli a declarat ca vom mai face achizitii, in plus momentul in care putem sa ii contestam pe conducatorii nostri dragi si iubiti :twisted: este momentul in care ne vom da marele test in CL, cine stie...poate cu echipa asta am ajunge in sferturi,semifinalele CL - bineinteles ca nici un om rational nu ar crede asta dar acelasi lucru putem sa spunem si despre sezonul trecut in care FOARTE putini au crezut ca putem ajunge in semifinale...