Mult zgomot pentru nimic deocamdata.
Totusi,avantaj Gigi Becali.
A aparut pe sticla,ochii românilor au fost tinta pe el,a imbinat parsiv subiectul despre vanzarea lui Mirel cu interesele lui politice,etc,etc...
Vrajeala.
Sau cum s-ar spune in politica,diplomatie.
Deocamdata.
Astazi mai este o zi.
Poate un alt post de televiziune,alta gargara despre pretul lui Mirel,alte imbârligaturi politice.
Asta-i Gigi si ca el multi.Altfel nu ar mai fi iesit cel mai mare român din toate timpurile,la propunerea tâmpita a Televiziunii Române de a cere cetatenilor tarii parerea in aceasta privinta Punct
