Desi vreau sa vina Neaga inapoi, cred ca o sa fim dezamagiti :cry: Cu siguranta, Neaga nu mai este in forma in care era cand a plecat de la Steaua. Uitati-va la toti cei care vin din Asia(Danciulescu, Alexa, etc)nu mai joaca nimic cand vin inapoi.
Probabil o sa-si revina la forma care l-a consacrat, dar asta o sa dureze cateva luni...
V.Badea mi se pare un jucator foarte bun, si poate sa ajunga si titular.
Despre Drida cred ca o sa aiba soarta lui Lovin. Oricum este bine sa avem rezerve pt fiecare post, si daca a si costat putin, nu strica la nimic.
In primul rand sper sa vina un mijlocas ofensiv: T.Balan, si un portar(Stancioiu, Hutan sau Curca).
Sa vedem...
