hop si dintr-o data cocis nu mai vrea la Steaua... mai sa fie... dupa ce s-a declarat mare stelist si dornic sa se transfere aici, o discutie cu pitzurca l-a facut sa se razgandeasca... si mai vine si pitzi sa-si dea cu parerea... ale naibii coincidentzele astea... foarte bine, vrea in strainatate, sa ramana la tiraspol, in Liga Campionilor fostei uniuni sovietice... Meme, mai tacetzi dreaq din gura nu mai bateti darabana in tot targul ca vreti pe ala si pe ala, nu vedeti ca vi se pun betze in roate??? altminteri aduceti la Steaua stelisti adevarati ca neaga sau mercenari straini, profesionishti cu simtzul datoriei...
