@radooku_steaua
Vad ca stii doar sa jignesti. La asta suntem buni totzi. Argumente sa ma convingi ca Olaroiu e bun antrenor NU ai, dar continui sa-l sustzi. E o idee generala "Cand cineva nu are argumete serioase ca sa contreze o alta persoana in mod civilizat, are tendintza sa injure, sa jigneasca."
- Cu Zenga Steaua a avut maxim 5-6 meciuri proaste.
- Cu Protasov la fel maxim 5-6 meciuri proaste.
- Cu Olaroiu sunt deja 9 si le si scriu ca sa nu ma mai contrazici:
In campionat: Arges, Natzional, Poli Iasi, Pandurii, Dinamo, Rapid.
In UEFA: Heerrenveen(retur), Betis(tur), Middlesboro(returul dupa minutul 30).
Faza ca sunt obositzi ca e sfarsitul campionatului nu tzine pentru ca intre tur si retur sunt 3 luni pauza, intre sfarsitul campionatului si inceputul altui campionat sunt tot 3 luni pauza. Energia din etapa 1 e la fel cu cea din etapa 15 deoarece ambele sunt primele dupa pauza. Diferentza este facuta de metodele de pregatire ale antrenorilor, atat pregatirea fizica cat si cea psihica. Si pana acum Zenga si Protasov au fost superiori lui Olaroiu.
In toamna Steaua a jucat mai multe meciuri ca in primavara si oboseala nu s-a vazut.
Cu Protasov:
- 15 meciuri in campionat
- 10 meciuri in cupele europene
- 1 meci in Cupa Romaniei.
Cu Olaroiu:
- Or sa fie 15 meciuri in campinat
- 8 meciuri in UEFA
Daca ai de gand sa ma mai jignesti n-o mai face. Daca te crezi mai destept decat mine dovedeste-o cu argumente si nu mai jignii aiurea. Pana acum nu mi-ai dovedit ca esti un cunoscator mai bun al fotbalului decat mine.
P.S.: Protasov a plecat pentru ca la Dnepr are 800.000 euro pe an. Tu n-ai fi plecat? Asta nu inseamna ca trebuia adus Olaroiu. Trebuia adus Dan Petrescu sau Dorinel Munteanu care au dovedit pana acum, ca antrenori, ca sunt adeptzii jocului ofensiv.