Pentru mine a devenit un chin sa mai urmaresc un meci, sa vad neputinta, o gramada de pase aiurea, momente cu joc la intamplare.
Ieri, desi s-au intrunit toate aceste aspecte, am vazut cum jucatorii au VRUT cu disperare sa castige si de aceea le iert zilele din viata pe care mi le-au mancat.
Eu cred ca singurul care-i poate trezi la realitate e Gigi, Olaroiu cred ca e incapabil de asa ceva. Gigi ar trebui sa bata cu pumnul in masa ca un patron adevarat atunci cand angajatii ajung sa-si faca de cap..la banii pe care ii castiga nu au NICI O SCUZA daca pierd campionatul. Pe de alta parte, cred ca ACUM au nevoie de noi mai mult ca oricand, probabil ca e unul din cele mai grele momente din acest campionat-pentru ca nu mai e timp de recuperat. Oarecum seamana cu anul trecut..sper sa se termine la fel de bine!
