FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«1789101113»
Bodanel19.02.2008 13:02

@cronaldo

 

am ascultat prima data cumicu datorita tie si m-a dat pe spate.

novac24.02.2008 10:01

Super show aseara la TVR, BREGOVIC

yo_marius24.02.2008 11:53

In sfarsit o melodie super ok facuta de romani (sper :) )

 

tom boxer, Anca parghel & fly project - brasil

 

super tare! am inteles ca a fost respinsa la eurovision, deci chiar poate fi un hit :D

numai dobitoci in tvr-ul asta :(

 

mai e si asta mai veche : tom boxer & Anca parghel - zamorena

EternalK24.02.2008 13:17
In sfarsit o melodie super ok facuta de romani

 

try Travka:

 

cateva piese de pe primul album "Corabia Nebunilor": Ce noapte;

; Zgarba

 

și de pe al 2-lea "Vreau sã simt Praga" (se poate descãrca gratuit de aici) : Vreau sã simt Praga; Intr-un fel; Cum te simți

Recoba27.02.2008 23:17

waaaaaaaaa goran l am ratat..din cauza la prostia aia de eurovision ca am crezut ca e mare prostie preselectia aia...bine ca a fost dar au adaugat si ceva superb...goran..in fine..nu stiam ca mai asculta cineva de aici travka...fara reguli fara bagaj in placeri sa te lasi...:)

micutZu' Deni28.02.2008 07:44
In sfarsit o melodie super ok facuta de romani (sper :) )

 

O fii melodia facuta de romani , da ROMANEASCa iti zic sigur ca nu e .... daia nici nu au luat-o la eurovizion .

yo_marius28.02.2008 11:23

Daca nu va place Vitas, sa vi-l arat pe

?

 

si tot el, remember when it rained

 

:wink:

Recoba21.03.2008 13:11

incercati SDST Scrisoare de pe front...fara nici o jena pot sa zic ca mi au dat lacrimile cand am ascultat o...

MoWeed21.03.2008 13:13

Si eu iti recomand sa asculti tot albumul SDST-Mecanismul de modificare a mintii umane...

c.ronaldo1710.04.2008 14:17

A aparut "Nimeni Altu - Nopti prea lungi".

Pentru mine s-au meritat cei 27 de RON pentru album.

NOTA 10!

CatalinBerceni12.04.2008 10:31

Hmmm asculta cineva pe aici Rock? ca prin galerie am vazut destui Rockery....:D:D

forever_STEAUA12.04.2008 12:44

Nu, aici toți este maneliști...

South Style12.04.2008 12:58

technoooo, minimal, tranceeee :wub:

 

*Djuma Soundsystem *Jeff Samuel *M.A.N.D.Y. *Ricardo Villalobos *Pryda *Dubfire *Tignino *Sikk *Trentemoller *Laura Kidd *The Chemical Brothers *Sasha *John Digweed *Richie Hawtin *James Zabiela *Lee Burridge *Carl Cox *Monochrome *Alex Under *Simon Baker *James Lavelle *Magda *Sven Vath *Deep Dish *Oxia *Gabriel and Dresden *David Guetta *Format-B *Detail *Faithless *Chromeo *Bob Sinclar *Robbie Rivera *Lee Cabrera *Fallen Angels *Jose Nunez *Chaim *Cylsound *Deetron *Funkwerkstatt *Gui Boratto *Samuel L Session *Scary Grant *DJ Santorini *DJ Phunk *Marco Carola *D-Nox & Beckers *Butch *Emil Lassaria *Mark Knight *Lucio Aquilina *Martin Eyerer *Argy *Minimalistix *Audiofly *Shlomi Aber *Mono *Luciano *Tocadisco *Solaris Heights *Stefano D'Andrea *Dirty South *Elusive *H.O.S.H. *Booka Shade *Kaliber *Mark Mendes *Mike Monday *Sis *DJ Le Roi *Fedde Le Grand *Raz Ohara *Bukaddor & Fishbeck *Chapeau Claque *Presslaboys *Jacob Richter *Yousef *Livio & Roby *Patric La Funk *Above and Beyond *M.O.R.P.H. *Tiesto *Armin van Buuren *ATB *First State *DJ Raresh *DJ Cristian Paduraru *GIC *DJ Adrian Eftimie *DJ Optick *DJ Pagal *DJ Rosario Internullo *DJ Livio *DJ Marika *DJ Liquid *DJ Mihai Popoviciu *DJ Faster *DJ Plusculaar *DJ Raresh

si multi altii...

:proud:

st_194712.04.2008 13:35

Europe :inlove:

Global Sound13.04.2008 08:41

Un Dj roman face senzatie in Italia! Piesa remix "Devotion" ocupa locul 3 in topul preferintelor din cluburile italiene si este cea mai difuzata piesa la radio M2O!

stelistu_613.04.2008 10:06

Un link, ceva? :P

Recoba16.04.2008 12:38
A aparut "Nimeni Altu - Nopti prea lungi".

Pentru mine s-au meritat cei 27 de RON pentru album.

NOTA 10!

 

ma lasat masca albumul lui...cateva din melodii le stiam dar restul de pe album sunt efectiv de vis....vreau inapoi si lautarul din beci sunt mirifice...

vlad7516.04.2008 13:12

Cantaretul meu favorit ramane The Boss. Pentru cunoscatori :Bruce Springsteen. Si este o placere sa asculti cand conduci asemenea muzica.

lucvald-190216.04.2008 13:16
Un Dj roman face senzatie in Italia! Piesa remix "Devotion" ocupa locul 3 in topul preferintelor din cluburile italiene si este cea mai difuzata piesa la radio M2O!

 

 

Intituleaza-l , sa sa stim si noi muritorii de rand !

vlad7516.04.2008 13:17
Si mie imi place rockul dar nu la nebunie...as putea spune ca imi place mai mult muzica dance, anii '90, anii ei de glorie!

@Armanovici ,am un mp3 in masina cu cele mai tari melodii din acea perioada.Mi se face pielea gaina si acum cand le ascult.

Nu lipsesc:Snow,Dana Dawson,London Beat,Bingo Boys sau Bros,Vanilla Ice,KLF,Joey B. Ellis...

De fapt toate melodiile care au marcat acea perioada a vietii noastre.

MoWeed16.04.2008 14:56
A aparut "Nimeni Altu - Nopti prea lungi".

Pentru mine s-au meritat cei 27 de RON pentru album.

NOTA 10!

Intr-adevar a meritat asteptarea. Genial album!!

Raulredblue16.04.2008 15:50

Tot Blink 182 a fost mai tare...:D

The_Foxes16.04.2008 17:34

De acord cu tine Raulredblue. :thumbsup: Blink ! poate se impaca

South Style16.04.2008 18:30

Nopti prea lungi...

damn, i love it...

axl16.04.2008 18:33
Duffy - Mercy imi pare o melodie foarte reusita.
«1789101113»