FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«18910111213»
Raulredblue16.04.2008 20:00
De acord cu tine Raulredblue. :thumbsup: Blink ! poate se impaca

 

 

nu prea cred...dupa cate certuri si plm au fost nu cred...plus ca Tom i`a lasat fara sa le dea un motiv ceva...si dupa cateva luni au aflat....oricum..pakt...ca au fost prea buni....

 

Sum 41 , Simple Plan , Mxpx , Greenday ....si astia mai imi plac mult.:D...si umpik mai mult fosta formatie Busted:D

valy stelistul18.04.2008 13:05

hip-hop!! parazitii!

novac23.05.2008 15:20

Pentru Clujeni si cei din vecinatatile apropiate, se "presteaza live" in seara asta:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=VDyP1xqLtf4

 

regaetoane & hip-hop.

 

 

LE. aa, si acum ascult: www.myspace.com/camuflaj (ultima piesa nu-i moale :P)

Stanici23.05.2008 15:56

Techno combinat cu Prodigy sau nush ce mama dreaq gen e soundtrack-ul de la Blade -

http://www.youtube.com/watch?v=AGcVihPP8xI ; http://www.youtube.com/watch?v=d8UNHelfj90 . Daca mai stiti melodii de genul asta, impartasiti-mi-le si mie:)!
Kalmarulez23.05.2008 18:08

Mai bine ati asculta si voi Linkin Park si Korn :punk::punk:

Marius23.05.2008 19:39

Freddy Wilde? anybody? :D

AdrianUltras2524.05.2008 08:02

Hip-Hop - Rap - Rock

axl01.06.2008 14:09

De cand Junkyard s-a unit cu Suie a crescut nivelul muzicii romanesti.

http://www.trilulilu.ro/EduArTz/2ebf010e03140a

alex14722.06.2008 17:40

GOTHIC ROCK

 

 

 

razvan_stelist200722.06.2008 17:56

imi place mult muzica house,dar ascult de toate :beer2:

f234567k22.06.2008 23:15

Asculta cineva SIDDHARTA?

Marius22.06.2008 23:34

Daca te referi la Siddharta vs.DJ Aqeel - Tu Hu Hai Wahi, atunci da, eu ascult! doar melodia asta :)

Stanici26.06.2008 18:15

Cum se numeste? Am luat-o de pe odc si scrie "Vioara super"

01___Vioara_super.mp3

f234567k26.06.2008 18:26
Recoba27.06.2008 10:57

Avem si noi trance romanesc... :thumbsup:

 

 

 

Adrian_Ivan___Cafe_Matinal.mp3

Recoba30.06.2008 16:34

A mai fost careva de aici la Armin ?

razvan_stelist200711.07.2008 17:52

ce melodie credeti ca ar fi hitul verii?/eu cred ca hitul verii este ori lexter-freedom to love,basshunter-now you're gone sau kat deluna-run the show

c.ronaldo1711.07.2008 20:36

I`auzi, Zummer Time =))

Cu dedicatie pentru GOD. Sa curga sampania maestre. Aici hit`ul verii.

 

LE: Bonus 1

RaMs3s01.08.2008 14:43

populara rulz :beer2: ...glumeam.....hip-hop romanesc si house :thumbup:

WhiteSnake01.08.2008 18:04

Mie unuia imi place trance-ul (Scooter are the best) si alternative/grunge-ul (in special Nirvana si Linkin Park).

Northboy01.08.2008 18:43

Rock , Punk

adidwu04.08.2008 20:28

Rock bineinteles,muzica clasica(Bach in special) si ceva folclor(Grigore Lese)

Stanici08.08.2008 15:14
http://www.youtube.com/watch?v=Ec1ONJ_v1qM - incredibil, mi se parea mie prea reusita melodia avortonului minune.
Logi_Steaua08.08.2008 16:49

Hip Hop

CatalinBerceni14.08.2008 08:48

Hmmm se pare ca sunt unul din putinii roakery din peluze, eh oricum nu cred ca ne luam la omor pe acolo daca nu baga cineva o manea =)) sau piesa rock .....so Forzza Steaua si Hail Burzum :D

:steag_cruce_invers:

6564_rock_music.jpg

«18910111213»