De acord cu tine Raulredblue.Blink ! poate se impaca
nu prea cred...dupa cate certuri si plm au fost nu cred...plus ca Tom i`a lasat fara sa le dea un motiv ceva...si dupa cateva luni au aflat....oricum..pakt...ca au fost prea buni....
Sum 41 , Simple Plan , Mxpx , Greenday ....si astia mai imi plac mult.
...si umpik mai mult fosta formatie Busted:D
