Hai ca ma bag si eu aiurea in discutie 
Recunosc, acum cativa ani (multi ce-i drept, eram prin liceu... ) ma pasiona si pe mine genul asta si ma mai interesam de viata unora 
Ei, BUG, ca de altfel si La Familia si alte formatii-bomba au fost tot timpul falsi. Ei cantau despre "smecheria cartierului" si alte combinatii mai mult din auzite. Faza tare e ca Puya ala de la La Familia, dupa ce a iesit cu Tupeu de borfas, inca isi mai lua capace prin spatele blocului...
D-aia, nu mi s-au parut niciodata reali, au fost mai intai teribilisti iar apoi comerciali... Acum nu-s decat niste drogati 