FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«12313»
nimeni_7001.05.2006 12:19

Care e muzica ta preferata? Mie, desi am doar 13 ani, imi place rock-ul din '70-'80(Metallica, Europe etc.)

alex_Ra201.05.2006 12:26

ce legatura are asta cu Steaua???

radooku_steaua01.05.2006 12:35

eu cred ca pustiul s-a laudat ca asculta metallica :lol: :lol: :lol: Daca vrei sa ajuti echipa vino la stadion si lasa muzica deoparte.

spre_2401.05.2006 13:11

nu ma ..dar e discutii libere... poate sa zica ce vrea..sau nu e asa?

deyutza200601.05.2006 14:00

lol!!!! :lol: :lol: daca tot sunt disqtii libere pot si eu sa zic ca mi place la nebunie de Radoi si ca l ador pe Carlos...si dak tot e vb de muzik..yo una ascult Scooter. :P

armanovici01.05.2006 14:36
ce legatura are asta cu Steaua???

 

Discutii libere

Se poate discuta orice, nu neaparat fotbal sau Steaua.

 

Unii ar trebui sa nu uite ca exista persoane care decid ce anume se discuta si ce nu se discuta pe acest forum.

 

Simplu ca buna ziua:"Nu ti se pare interesant,nu te baga in discutie:IGNORA!"

 

In rest,spor la postat nimeni_70.

 

Si mie imi place rockul dar nu la nebunie...as putea spune ca imi place mai mult muzica dance, anii '90, anii ei de glorie!

DTP-Ludacris01.05.2006 15:36

Mie imi place Rap-ul si HipHop-ul dar ascult si R & B ...House ,etc :lol:

nimeni_7001.05.2006 18:17

Acuma...e normal ca imi place si Scooter, doar sunt stelist, nu? Da' oricum nu doar Maria imi place, mai au si altele bune.

lol!!!! :lol:  :lol:  daca tot sunt disqtii libere pot si eu sa zic ca mi place la nebunie de Radoi si ca l ador pe Carlos...si daca tot e vb de muzik..yo una ascult Scooter.  :P
antonika01.05.2006 19:39

rap, hip-hop, R&B, drum n base si unpic house.....

antonika01.05.2006 19:39

scze pt posturi, probleme cu netu

pisybaby01.05.2006 19:41

r&b si salsa

Mirel_Radoi01.05.2006 19:42

popul

spre_2401.05.2006 21:15

mda...r&b, hip-hop, pop ! si cam atat ! da cel mai mult 2pac & Eminem & G-unit & the game :D/ :D

alex ripper01.05.2006 21:26

manele

armanovici01.05.2006 21:43

Tu iti bati joc de noi? :o

DTP-Ludacris01.05.2006 23:10
mda...r&b, hip-hop, pop ! si cam atat !  da cel mai mult 2pac & Eminem & G-unit & the game :D/ :D

 

Offf ,trebuia sa zici genul ,nu rapperii tai favoriti 8) asculti G-Unit & Eminem ? :evil:

KroNos^01.05.2006 23:55

Ascult destule genuri muzicale mai putzin manele si muzica populara(aceste genuri nu le suport).

Dau ca exemplu doar 2 genuri care-mi plac foarte mult:

- Hip-Hop: Afu-Ra, Saian Supa Crew, Rascalz, Wu-Tang, etc.

- Chillout: Secret Garden, Oliver Shanti, Soudtrack-urile fimelor Gladiatorul, Caracatitza, Once upon a time in America, etc.

steauafans.tk02.05.2006 00:54

Toate genurile exceptand manelele :twisted: scuze dar...

manele=milogi :P

 

 

nush daca trebuia dar..am cam spus-o 8O

 

Ce ziceti de noua melodie a lu' Black eyed pears-Pump it?

 

Mie imi place la nebunie

Mirel_Radoi02.05.2006 07:22

da e super melodia pump it aia.

si pussicat dolls - Beep e tare

alex ripper02.05.2006 16:04
Tu iti bati joc de noi? :o

 

ma mai gandesc. :lol:

Agy_2302.05.2006 16:36

Manele , hip-hop , rap , dance , lautareasca , muzica de nunta .

steauafans.tk02.05.2006 22:53

altu....expicatii :twisted:

 

Da...e super aia cu beeep...imi place la nebunie

Mirel_Radoi03.05.2006 16:45

da-mi id-ul tau de mess.scuze de offtopic!

alinush8903.05.2006 17:56

House,trance si mixuri, david guetta,tiesto,steve lawler si ATB. :)

steauafans.tk03.05.2006 23:11
da-mi id-ul tau  de mess.scuze de offtopic!

 

adriancostin83......nu era mai bun un PM? :twisted:

«12313»