Care e muzica ta preferata? Mie, desi am doar 13 ani, imi place rock-ul din '70-'80(Metallica, Europe etc.)
Care e muzica ta preferata? Mie, desi am doar 13 ani, imi place rock-ul din '70-'80(Metallica, Europe etc.)
ce legatura are asta cu Steaua???
eu cred ca pustiul s-a laudat ca asculta metallica :lol: :lol: :lol: Daca vrei sa ajuti echipa vino la stadion si lasa muzica deoparte.
nu ma ..dar e discutii libere... poate sa zica ce vrea..sau nu e asa?
lol!!!! :lol: :lol: daca tot sunt disqtii libere pot si eu sa zic ca mi place la nebunie de Radoi si ca l ador pe Carlos...si dak tot e vb de muzik..yo una ascult Scooter. ![]()
ce legatura are asta cu Steaua???
Discutii libere
Se poate discuta orice, nu neaparat fotbal sau Steaua.
Unii ar trebui sa nu uite ca exista persoane care decid ce anume se discuta si ce nu se discuta pe acest forum.
Simplu ca buna ziua:"Nu ti se pare interesant,nu te baga in discutie:IGNORA!"
In rest,spor la postat nimeni_70.
Si mie imi place rockul dar nu la nebunie...as putea spune ca imi place mai mult muzica dance, anii '90, anii ei de glorie!
Mie imi place Rap-ul si HipHop-ul dar ascult si R & B ...House ,etc :lol:
Acuma...e normal ca imi place si Scooter, doar sunt stelist, nu? Da' oricum nu doar Maria imi place, mai au si altele bune.
lol!!!! :lol: :lol: daca tot sunt disqtii libere pot si eu sa zic ca mi place la nebunie de Radoi si ca l ador pe Carlos...si daca tot e vb de muzik..yo una ascult Scooter.![]()
rap, hip-hop, R&B, drum n base si unpic house.....
scze pt posturi, probleme cu netu
r&b si salsa
popul
mda...r&b, hip-hop, pop ! si cam atat ! da cel mai mult 2pac & Eminem & G-unit & the game :D/ ![]()
manele
Tu iti bati joc de noi? :o
mda...r&b, hip-hop, pop ! si cam atat ! da cel mai mult 2pac & Eminem & G-unit & the game :D/![]()
Offf ,trebuia sa zici genul ,nu rapperii tai favoriti 8) asculti G-Unit & Eminem ? :evil:
Ascult destule genuri muzicale mai putzin manele si muzica populara(aceste genuri nu le suport).
Dau ca exemplu doar 2 genuri care-mi plac foarte mult:
- Hip-Hop: Afu-Ra, Saian Supa Crew, Rascalz, Wu-Tang, etc.
- Chillout: Secret Garden, Oliver Shanti, Soudtrack-urile fimelor Gladiatorul, Caracatitza, Once upon a time in America, etc.
Toate genurile exceptand manelele :twisted: scuze dar...
manele=milogi ![]()
nush daca trebuia dar..am cam spus-o 8O
Ce ziceti de noua melodie a lu' Black eyed pears-Pump it?
Mie imi place la nebunie
da e super melodia pump it aia.
si pussicat dolls - Beep e tare
Tu iti bati joc de noi? :o
ma mai gandesc. :lol:
Manele , hip-hop , rap , dance , lautareasca , muzica de nunta .
altu....expicatii :twisted:
Da...e super aia cu beeep...imi place la nebunie
da-mi id-ul tau de mess.scuze de offtopic!
House,trance si mixuri, david guetta,tiesto,steve lawler si ATB. ![]()
da-mi id-ul tau de mess.scuze de offtopic!
adriancostin83......nu era mai bun un PM? :twisted: