ahaaa.Deci adriancostin88.Domnilor moderatori daca nu ati observat steauafans.tk si adriancostin88 sunt aceeasi.Luati masuri!
ahaaa.Deci adriancostin88.Domnilor moderatori daca nu ati observat steauafans.tk si adriancostin88 sunt aceeasi.Luati masuri!
prea tarziu.....stiu deja...am facut un topic special cu asta :twisted: .....au vazut(nu mai merge parola....si cand ii dau sa o recupereze...imi trimite de la cel vechi(www.freewebs.com/fotbalclubsteaua)..deci ei stiu
on:....Hai sa facem o campanie anti-manele....ce ziceti? ![]()
e deja facuta, intr-un fell....
dar d c nu facem ceva mai serios? :lol:
Muzica din 80`/90` /Dance / House.../si cateva manele
/Rapp/ Fara Rock & Muzica Simfonica ....
Michael Jackson is the KING ! Si chiar daca nu va place trebuie sa recunoasteti asta macar ![]()
Michael Jackson is the KING !
Michael Jackson was the KING !
:twisted: :lol:
Nu cred ca e nimeni peste el inca . Nu a facut nimeni concertele pe care el le-a facut .
mda...r&b, hip-hop, pop ! si cam atat ! da cel mai mult 2pac & Eminem & G-unit & the game :D/![]()
Offf ,trebuia sa zici genul ,nu rapperii tai favoriti 8) asculti G-Unit & Eminem ? :evil:
da are ceva daka zic si rapperi ? ![]()
dar d c nu facem ceva mai serios? :lol:
la ce te gandeai?
la campania anti-manele :lol:
Nu crezi ca Freddie Mercury was the Real King?
Michael Jackson is the KING !
Michael Jackson was
Ba da !
offtopic:
vezi ca ai postat de 2 ori !
rock(fara a fi la fel de radicala ca acum cativa ani :lol: ),r&b si cam tot ce se asculta pe la radio si TV insa guns n'roses,vama veche si alejandro sanz rulez
si cam tot ce se asculta pe la radio si TV
Deci si manele, nu ? ![]()
Hmmmm....manele pe la radio nu prea sunt...decat cine stie..vreun post "fantoma" ,cat despre manelele la TV,se dau dar destul de rar.si asta dupa orele 24,sau la posturi de genu Otv sau Taraf :lol: :lol: :lol:...acuma sa nu am intelegetzi ca ascult asa ceva sau ca le urmaresc :lol:
Va recomand Romeo Fantastick ( regele sexului ) ... e mortal tipu :lol: :lol: :lol: canta house , manele , lautareasca , populara , rock ... e prea tare frate ! :twisted:
ROCK NEVER DIEZzZ!!!IRON MAIDEN,JUDAS PRIEST AND MANOWAR-THE KINGS OF METAL!!!
...aaaa...am uitat MOARTE mANELELOR...!!!
Raggae
on:....Hai sa facem o campanie anti-manele....ce ziceti?![]()
Un manelist si-a dat foc si a murit ars de viu. Noi am hotarat sa punem mana de la mana si sa strangem un ajutor pentru familia lui numeroasa. Avem pana acum 70 de litri de benzina.
care se baga la strans bani....????? e pentru o cauza nobila !!!!!
Tu iti bati joc de noi? :o
ma mai gandesc. :lol:
SA moara dusmanii de necaz!
chiar asa e.
toate manelele sunt cu :
"viata mea"
"bani mei"
"dusmanii mei"
"prietenii mei"
"femeia mea" :lol:
HIP-HOP.
recomandati si voi cate o melodie doua care va place