FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«123413»
Mirel_Radoi04.05.2006 07:10

ahaaa.Deci adriancostin88.Domnilor moderatori daca nu ati observat steauafans.tk si adriancostin88 sunt aceeasi.Luati masuri!

steauafans.tk04.05.2006 20:47

prea tarziu.....stiu deja...am facut un topic special cu asta :twisted: .....au vazut(nu mai merge parola....si cand ii dau sa o recupereze...imi trimite de la cel vechi(www.freewebs.com/fotbalclubsteaua)..deci ei stiu

 

on:....Hai sa facem o campanie anti-manele....ce ziceti? :P

antonika04.05.2006 21:40

e deja facuta, intr-un fell....

steauafans.tk05.05.2006 04:40

dar d c nu facem ceva mai serios? :lol:

cannavaro05.05.2006 06:56

Muzica din 80`/90` /Dance / House.../si cateva manele :D /Rapp/ Fara Rock & Muzica Simfonica ....

Grinch05.05.2006 16:15

Michael Jackson is the KING ! Si chiar daca nu va place trebuie sa recunoasteti asta macar :)

Motanu D05.05.2006 16:17
Michael Jackson is the KING !

 

Michael Jackson was the KING ! :P :twisted: :lol:

Grinch05.05.2006 16:18

Nu cred ca e nimeni peste el inca . Nu a facut nimeni concertele pe care el le-a facut .

spre_2405.05.2006 17:32
mda...r&b, hip-hop, pop ! si cam atat !  da cel mai mult 2pac & Eminem & G-unit & the game :D/ :D

 

Offf ,trebuia sa zici genul ,nu rapperii tai favoriti 8) asculti G-Unit & Eminem ? :evil:

da are ceva daka zic si rapperi ? :D

antonika05.05.2006 17:50
dar d c nu facem ceva mai serios? :lol:

 

la ce te gandeai?

steauafans.tk05.05.2006 22:50

la campania anti-manele :lol:

nimeni_7006.05.2006 12:45

Nu crezi ca Freddie Mercury was the Real King?

Michael Jackson is the KING !

 

Michael Jackson was

Motanu D06.05.2006 12:51

Ba da !

 

offtopic:

vezi ca ai postat de 2 ori !

estephany06.05.2006 19:01

rock(fara a fi la fel de radicala ca acum cativa ani :lol: ),r&b si cam tot ce se asculta pe la radio si TV insa guns n'roses,vama veche si alejandro sanz rulez

Motanu D06.05.2006 19:14
si cam tot ce se asculta pe la radio si TV

 

Deci si manele, nu ? :P

alinush8906.05.2006 20:36

Hmmmm....manele pe la radio nu prea sunt...decat cine stie..vreun post "fantoma" ,cat despre manelele la TV,se dau dar destul de rar.si asta dupa orele 24,sau la posturi de genu Otv sau Taraf :lol: :lol: :lol:...acuma sa nu am intelegetzi ca ascult asa ceva sau ca le urmaresc :lol:

ManiaCU06.05.2006 21:38

Va recomand Romeo Fantastick ( regele sexului ) ... e mortal tipu :lol: :lol: :lol: canta house , manele , lautareasca , populara , rock ... e prea tare frate ! :twisted:

IRRIDUCIBILI P.C.H.07.05.2006 12:16

ROCK NEVER DIEZzZ!!!IRON MAIDEN,JUDAS PRIEST AND MANOWAR-THE KINGS OF METAL!!!:D...aaaa...am uitat MOARTE mANELELOR...!!!

manuela07.05.2006 13:12

Raggae

m_c07.05.2006 14:58
on:....Hai sa facem o campanie anti-manele....ce ziceti? :P

 

 

Un manelist si-a dat foc si a murit ars de viu. Noi am hotarat sa punem mana de la mana si sa strangem un ajutor pentru familia lui numeroasa. Avem pana acum 70 de litri de benzina.

care se baga la strans bani....????? e pentru o cauza nobila !!!!!

armanovici07.05.2006 15:01
Tu iti bati joc de noi? :o

 

ma mai gandesc. :lol:

 

SA moara dusmanii de necaz!

Mirel_Radoi07.05.2006 17:15

chiar asa e.

toate manelele sunt cu :

 

"viata mea"

"bani mei"

"dusmanii mei"

"prietenii mei"

steauafans.tk07.05.2006 17:25

"femeia mea" :lol:

Ionutdal08.05.2006 02:06

HIP-HOP.

anonimnoname08.05.2006 19:58

recomandati si voi cate o melodie doua care va place

«123413»