Eu sunt pe genul electric...nestramutat de prin anii '96-'97...
1.Hernan Cattaneo
2.John Creamer
3.John Digweed
4.Paul Oakenfold
5.Ferry Corsten & Hybrid
Prin aria romaneasca pe genu' asta se invart bine la platane doar Optick si Pagal.....iar din cei vechi ma poluez fonic doar cu Members of Maydey , Westbam , Hypetraxx ..si uneori cand e de nostalgie..o mai dau pe Depeche ..in rest urasc fatarnicii..care se dau mai cluberi..si acasa rup dezacordurile in doua
:) (adica manelele)
