FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«13456713»
Z3US03.07.2007 13:46
ce legatura are asta cu Steaua???

 

Aici sunt discutii libere nu tin de Steaua sau de alte echipe de fotbal. Ce nu ai inteles?

Z3US03.07.2007 13:47

Sincer...Ascult numai Rock ! Imi place la nebunie!

Rammstein, Korn, Slipknot, Cradle Of Filth, Marilyn Manson...Si am doar 13 ani :)

The_Foxes27.07.2007 10:51
Sincer...Ascult numai Rock ! Imi place la nebunie!

Rammstein, Korn, Slipknot, Cradle Of Filth, Marilyn Manson...Si am doar 13 ani :)

 

 

bravo roachere ! :biggrin:

steaua_gloria27.07.2007 12:07

Cum de topicul asta nu a fost inchis?

Unii care se dau stelisti pe aici incep sa ii mannce pe ceilalti.

Bravo Armanovici!

Mie imi plac tote genurile de muzica. Daca imi place o melodie , o ascult!

 

bravo roachere ! :biggrin:

Acuma nu mai comentezi cu privire la topic?

rady07.08.2007 08:17

multi ascultatori.. putini cunoscatori..

-=Danny=-07.08.2007 08:22

Fiecare are dreptul sa asculte exact ce ii place , mie imi place sa ascult mizica de oamneni normali ( chiar daca cei de pe forum nu ma considera ...) , si manelelle ( chiar daca in ultimul timp nu prea )

Stanici07.08.2007 17:38

In sfarsit, un post normal din partea lui Danny!

MadFroG07.08.2007 18:41

Manele . GUTA RULLZ :X:X:X:X

dee02.09.2007 20:55

imi place Lulu Borgia ... de obicei o ascult in timp ce lucrez :)

e un fel de rock acustic,greu de definit... de asemnea Lhasa de Sela.

yo_marius_xxx02.09.2007 21:01

eu vreau sa va spun de o super mel:dj aligator ft.heidi degn-close to you (exista si clasical version care make's me cry)....

 

.....si inca ceva:cum se numeste mel de pe coloana sonora a filmului don juan de marco(ala cu johnny depp parca).......

 

.....acum mi-am amintit:mi-a trimis cineva vreo 5 mel cu lafee (o fatuca din germania)...e super,cine mai are trimiteti-mi si mie(pe+dc nu sunt decat alea pe care le am si eu :(( )

axl2302.09.2007 21:05

@yo Marius

"Have you ever loved a woman", de Bryan Adams, care e cam fatalau, dupa parerea mea, si, daca nu ma insel, canadian.

SSK03.09.2007 08:09

Fatalau, ca fatalau.... da' CANADIAN?!?

yo_marius_xxx03.09.2007 16:07

.....banuiesc ca majoritatea stiti dar eu abia acum am primit de la cineva sunrise avenue - fairytale gone bad....parca asa se num.....oricum super mel!!!

Jony_stelist03.09.2007 17:53

Pai mie imi place guta domne, mie imi place sa mananc seminte cand vin la meci, mie imi place sa ma uit la telenovele ect deastea deastea.

Acu fiecare asculta ce muzica ii place si ce muzica il reprezinta cel mai bine.Din pacate multi oameni nu fac distinctia dintre manele :wacko: si muzica de petrecere(ceea este foarte rau), nu ca nu asi face si eu asta.

Acu deca pe om il reprezinta copii minune asta e, daca singurul lui scop in viata este acela dea a se trezi intr-o vila de 5000m, sa aiba un mertan, un lant de aur la gat mai gros decat cel de la caine si neaparat MULTI DUSMANI :happy: asta e.

Eu nu mi-asi dori asa ceva si de aceea ascult Green Day, don Omar, La Familia, Parazitii, b.u.g, ultras (bai frate mi-a dat acu cateva zile un prieten cateva mel cu ei si sunt super tari), Margineanu, Pavel Stratan, Tiesto, Grasul XXL, Keo si house in general :rolleyes: .

Oricum am citit cam tot pe aici si nu am vazut pe nimeni care sa asculte BOB MARLEY(mare pacat)

yo_marius_xxx03.09.2007 22:44

cu bob marley am niste remixuri super......mel originale parca nu-s pe gustul meu...

Wally04.09.2007 00:04

Daca iti place raggae-ul, asculta Damian Marley, frate! E criminal!

PortarNr4304.09.2007 05:03

Ascult cam orice gen de muzica in functie de starea mea de spirit (exceptie fac manelele, nu am niciodata starea de spirit adecvata :biggrin: ). In special prefer rock-ul anilor 80-90: Alice Cooper, Iron Maiden, Metallica, Nirvana, Queen, Sisters of Mercy, Bon Jovi ... ar mai fii, in general heavy.

In momentul de fata: Andy Williams - Where do I begin ... asta-i starea mea acum :tongue:

 

Later edit: Doaaamne, cum am putut sa uit de Cargo si Iris!?

axl2305.09.2007 07:53

Mai nou, brit pop.

yo_marius_xxx05.09.2007 19:04

inca o recomandare: Daniel Iancu-e armonie in casa noastra......sooooper

DelPiero1005.09.2007 19:35

Sau Marian Iancu-The porky song! Puscarie piesa,zau asa!

yo_marius_xxx08.09.2007 23:48

inca o mel...big girls don't cry...fergie ft sean kingston.....

c.ronaldo1711.09.2007 19:32
In momentul de fata:

 

Am doaaar 18 aniiii

Sunt nebun iubesc si nu am banii.

Nimeni nu`mi sta in drum

Am soseaua mea doar cu`n singur sens ma va duce undevaaa.

 

asta-i starea mea acum
yo_marius_xxx11.09.2007 19:34

hahaahahahaha..........oricum...super melodie!!!!

eltonica_antonyka12.09.2007 12:43

Eu ascult muzica hip - hop , rock, punk, latin , R&B !!!!

cRiss4Steaua15.09.2007 09:09

care are ERA - Ameno .. remiX .. ms

«13456713»