ce legatura are asta cu Steaua???
Aici sunt discutii libere nu tin de Steaua sau de alte echipe de fotbal. Ce nu ai inteles?
ce legatura are asta cu Steaua???
Aici sunt discutii libere nu tin de Steaua sau de alte echipe de fotbal. Ce nu ai inteles?
Sincer...Ascult numai Rock ! Imi place la nebunie!
Rammstein, Korn, Slipknot, Cradle Of Filth, Marilyn Manson...Si am doar 13 ani ![]()
Sincer...Ascult numai Rock ! Imi place la nebunie!Rammstein, Korn, Slipknot, Cradle Of Filth, Marilyn Manson...Si am doar 13 ani
bravo roachere ! :biggrin:
Cum de topicul asta nu a fost inchis?
Unii care se dau stelisti pe aici incep sa ii mannce pe ceilalti.
Bravo Armanovici!
Mie imi plac tote genurile de muzica. Daca imi place o melodie , o ascult!
bravo roachere ! :biggrin:
Acuma nu mai comentezi cu privire la topic?
multi ascultatori.. putini cunoscatori..
Fiecare are dreptul sa asculte exact ce ii place , mie imi place sa ascult mizica de oamneni normali ( chiar daca cei de pe forum nu ma considera ...) , si manelelle ( chiar daca in ultimul timp nu prea )
In sfarsit, un post normal din partea lui Danny!
Manele . GUTA RULLZ :X:X:X:X
imi place Lulu Borgia ... de obicei o ascult in timp ce lucrez ![]()
e un fel de rock acustic,greu de definit... de asemnea Lhasa de Sela.
eu vreau sa va spun de o super mel:dj aligator ft.heidi degn-close to you (exista si clasical version care make's me cry)....
.....si inca ceva:cum se numeste mel de pe coloana sonora a filmului don juan de marco(ala cu johnny depp parca).......
.....acum mi-am amintit:mi-a trimis cineva vreo 5 mel cu lafee (o fatuca din germania)...e super,cine mai are trimiteti-mi si mie(pe+dc nu sunt decat alea pe care le am si eu
( )
@yo Marius
"Have you ever loved a woman", de Bryan Adams, care e cam fatalau, dupa parerea mea, si, daca nu ma insel, canadian.
Fatalau, ca fatalau.... da' CANADIAN?!?
.....banuiesc ca majoritatea stiti dar eu abia acum am primit de la cineva sunrise avenue - fairytale gone bad....parca asa se num.....oricum super mel!!!
Pai mie imi place guta domne, mie imi place sa mananc seminte cand vin la meci, mie imi place sa ma uit la telenovele ect deastea deastea.
Acu fiecare asculta ce muzica ii place si ce muzica il reprezinta cel mai bine.Din pacate multi oameni nu fac distinctia dintre manele
si muzica de petrecere(ceea este foarte rau), nu ca nu asi face si eu asta.
Acu deca pe om il reprezinta copii minune asta e, daca singurul lui scop in viata este acela dea a se trezi intr-o vila de 5000m, sa aiba un mertan, un lant de aur la gat mai gros decat cel de la caine si neaparat MULTI DUSMANI
asta e.
Eu nu mi-asi dori asa ceva si de aceea ascult Green Day, don Omar, La Familia, Parazitii, b.u.g, ultras (bai frate mi-a dat acu cateva zile un prieten cateva mel cu ei si sunt super tari), Margineanu, Pavel Stratan, Tiesto, Grasul XXL, Keo si house in general
.
Oricum am citit cam tot pe aici si nu am vazut pe nimeni care sa asculte BOB MARLEY(mare pacat)
cu bob marley am niste remixuri super......mel originale parca nu-s pe gustul meu...
Daca iti place raggae-ul, asculta Damian Marley, frate! E criminal!
Ascult cam orice gen de muzica in functie de starea mea de spirit (exceptie fac manelele, nu am niciodata starea de spirit adecvata :biggrin: ). In special prefer rock-ul anilor 80-90: Alice Cooper, Iron Maiden, Metallica, Nirvana, Queen, Sisters of Mercy, Bon Jovi ... ar mai fii, in general heavy.
In momentul de fata: Andy Williams - Where do I begin ... asta-i starea mea acum :tongue:
Later edit: Doaaamne, cum am putut sa uit de Cargo si Iris!?
Mai nou, brit pop.
inca o recomandare: Daniel Iancu-e armonie in casa noastra......sooooper
Sau Marian Iancu-The porky song! Puscarie piesa,zau asa!
inca o mel...big girls don't cry...fergie ft sean kingston.....
In momentul de fata:
Am doaaar 18 aniiii
Sunt nebun iubesc si nu am banii.
Nimeni nu`mi sta in drum
Am soseaua mea doar cu`n singur sens ma va duce undevaaa.
asta-i starea mea acum
hahaahahahaha..........oricum...super melodie!!!!
Eu ascult muzica hip - hop , rock, punk, latin , R&B !!!!
care are ERA - Ameno .. remiX .. ms