FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«15678913»
Stanici23.11.2007 16:06

Neaparat Parazitii - "Mesaj pentru Europa". E pe albumul nou, "Slalom printre cretini" .

IONUTZ-CIPRIAN23.11.2007 16:10

Am ascultat-o acum 5 min,betoana,si-mi mai place una.........TU NU CONTEZI,cam scurta dar adevarata!!

puiu mordasan25.11.2007 00:21
:steagcruce: SCOOTER-Maria :steagcruce:
BandiT27.11.2007 11:19

Rammstein

rockul in general.

 

NU-MI PLAC: manelele si muzica "aerobica" gen 3sudest si restul care fac aerobic pe muzica si se cred artisti.

axl2327.11.2007 17:03

A fost odata ca ca ca niciodata... Suie Paparude & Junkyard loveste again.

yo_marius27.11.2007 17:10

takida-curly si poets of fall......misto ;)

c.ronaldo1727.11.2007 17:13
Wally28.11.2007 18:56

@Ronaldo

 

Iti cam place Nimeni Altu', nu? Adevarul e ca e prea tare omul...

c.ronaldo1728.11.2007 19:09

Are niste versuri criminale, mai rar am gasit asa ceva la un artist roman.

Wally28.11.2007 19:20

Mai sunt si altii, dar Nimeni Altu' e unul dintre cei de la varf...

Recoba10.12.2007 00:46

incercati Goran Bregovici...e de vis omul...pur si simplu genial...

-=Danny=-10.12.2007 07:42
incercati Goran Bregovici...e de vis omul...pur si simplu genial...

 

Goran Bregovici ?!?!?!?! MA roaga bunicamea de cateva saptamani sa ii facu un ced cu muzicutzele lu asta :))))

axl10.12.2007 07:56

Bunica ta e o femeie cu gusturi.

-=Danny=-10.12.2007 08:33
Bunica ta e o femeie cu gusturi.

 

..... asa e , mananca foarte mult :D

Stanici11.12.2007 17:32

Neophyte. Iti trebuie ceva scule pentru a-l asculta. Mie mi s-a parut "refreshing":D. Cred ca si vecinilor.

Khalid11.12.2007 18:22

Gutza?! :unsure:

George Stan11.12.2007 18:34
Fatalau, ca fatalau.... da' CANADIAN?!?

They're not even a real country anyway

yo_marius02.01.2008 11:01

korn - evolution.........sau mai degraba devolution

 

aici:

Raul198802.01.2008 14:17

eu ascult manele,muzica pop,muzica de dans si cam tot ce imi place :biggrin:

 

Costi Ionita & Alberto - Show ca la Paris

Dj Rynno feat. Sylvia- Feel

Liviu Pustiu & Diana - Magia

Costi Ionita - Baru' pe dos

David Guetta - Baby When The Lights Go Out

50 Cent ft. Justin Timberlake - She Wants It (Ayo Technology)

Nicole Scherzinger Ft. T.I. - Whatever U Like

Activ - Doar Cu Tine

Nicolae Guta,Cristi Dules & Modjo - Zboara Milioanele

DJ Mummy - Nutting No Go So

forzateaua

RobYnho04.01.2008 13:54

Orice " melodie " , care are la refren o " dusca " de tzambal, e belea. :wub:

Dany's04.01.2008 14:11

Muzica de jale......glumeam

c.ronaldo1704.01.2008 21:29

Cedry2k ft Bitza - In Lupta Cu Conditia

weeezer04.01.2008 22:44

Eu ascult cam orice, mai putin manele si muzica comerciala, romaneasca si straina, deopotriva. Nu stiu cine este Oana de la Activ sau Jean de la Craiova sau Bita, nu i-am vazut in viata mea, nici macar la televizor, nu-mi doresc. Recunosc oricand un Cat Stevens, Bon Jovi, Nirvana, sau un Verdi, Mozart & co.

yo_marius05.01.2008 11:05

acum sunt cumva "blocat" pe Nickelback....http://www.youtube.com/watch?v=zQfC5qkXDuc&feature=related

 

 

 

@weeezer

 

sincer mie imi plac Anotimpurile lui Vivaldi

Dany's05.01.2008 12:34
http://www.youtube.com/watch?v=OH4f3qygw3k una dintre putinele manele care imi plac super melodia
«15678913»