Neaparat Parazitii - "Mesaj pentru Europa". E pe albumul nou, "Slalom printre cretini" .
Neaparat Parazitii - "Mesaj pentru Europa". E pe albumul nou, "Slalom printre cretini" .
Am ascultat-o acum 5 min,betoana,si-mi mai place una.........TU NU CONTEZI,cam scurta dar adevarata!!
Rammstein
rockul in general.
NU-MI PLAC: manelele si muzica "aerobica" gen 3sudest si restul care fac aerobic pe muzica si se cred artisti.
A fost odata ca ca ca niciodata... Suie Paparude & Junkyard loveste again.
takida-curly si poets of fall......misto ![]()
@Ronaldo
Iti cam place Nimeni Altu', nu? Adevarul e ca e prea tare omul...
Are niste versuri criminale, mai rar am gasit asa ceva la un artist roman.
Mai sunt si altii, dar Nimeni Altu' e unul dintre cei de la varf...
incercati Goran Bregovici...e de vis omul...pur si simplu genial...
incercati Goran Bregovici...e de vis omul...pur si simplu genial...
Goran Bregovici ?!?!?!?! MA roaga bunicamea de cateva saptamani sa ii facu un ced cu muzicutzele lu asta
))
Bunica ta e o femeie cu gusturi.
Bunica ta e o femeie cu gusturi.
..... asa e , mananca foarte mult ![]()
Neophyte. Iti trebuie ceva scule pentru a-l asculta. Mie mi s-a parut "refreshing"
. Cred ca si vecinilor.
Gutza?! ![]()
Fatalau, ca fatalau.... da' CANADIAN?!?
korn - evolution.........sau mai degraba devolution
aici:
eu ascult manele,muzica pop,muzica de dans si cam tot ce imi place :biggrin:
Costi Ionita & Alberto - Show ca la Paris
Dj Rynno feat. Sylvia- Feel
Liviu Pustiu & Diana - Magia
Costi Ionita - Baru' pe dos
David Guetta - Baby When The Lights Go Out
50 Cent ft. Justin Timberlake - She Wants It (Ayo Technology)
Nicole Scherzinger Ft. T.I. - Whatever U Like
Activ - Doar Cu Tine
Nicolae Guta,Cristi Dules & Modjo - Zboara Milioanele
DJ Mummy - Nutting No Go So
![]()
Orice " melodie " , care are la refren o " dusca " de tzambal, e belea. ![]()
Muzica de jale......glumeam
Cedry2k ft Bitza - In Lupta Cu Conditia
Eu ascult cam orice, mai putin manele si muzica comerciala, romaneasca si straina, deopotriva. Nu stiu cine este Oana de la Activ sau Jean de la Craiova sau Bita, nu i-am vazut in viata mea, nici macar la televizor, nu-mi doresc. Recunosc oricand un Cat Stevens, Bon Jovi, Nirvana, sau un Verdi, Mozart & co.
acum sunt cumva "blocat" pe Nickelback....http://www.youtube.com/watch?v=zQfC5qkXDuc&feature=related
@weeezer
sincer mie imi plac Anotimpurile lui Vivaldi