FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Genul muzical preferat

«14567813»
axl2315.09.2007 15:44
Am doaaar 18 aniiii

Sunt nebun iubesc si nu am banii.

Nimeni nu`mi sta in drum

Am soseaua mea doar cu`n singur sens ma va duce undevaaa.

Ai noroc ca s-a desfiintat Armata obligatorie, te luam la marina, potlogarule! Mureau fetele din provincii nemaritime dupa tine!

cRiss4Steaua22.09.2007 10:34
care are ERA - Ameno .. remiX .. ms
yo_marius_xxx22.09.2007 12:57

@cRiss4Steaua

 

 

n-ai odc?? daca nu ai o caut eu!!=)))

cRiss4Steaua22.09.2007 21:42

nu am odc .. am era - ameno dar nu aceea remixata .. http://youtube.com/watch?v=FlBfxMnzNNs aceasta

 

daca faci rost .. ID de mess : criss_rapp_king sa mi`o dai

 

ms mult >:D<

Azzido24.09.2007 15:38

ca sa fiu ontopic, imi place eurodance-ul si tehno-ul steagro

yo_marius_xxx27.09.2007 10:54
nu am odc .. am era - ameno dar nu aceea remixata ..

daca faci rost ..

 

ms mult >:D<

 

 

daca mai vrei mel lasa un msj ceva.....abia acu am luat-o!!

Stanici27.09.2007 11:42

Mie imi plac toate felurile de muzica. Parerea mea e ca fiecare tip de muzica are niste melodii frumoase (mai multe sau mai putine pe fiecare gen).

Ca sa fiu off-topic: Azzido, imi faci si mie rost de niste gogosari d'aia rosii, nu de alta dar stai mai aproape de piata decat mine si te si pricepi sa targuiesti. Lasa-mi id-ul de mess sa mi-i trimiti si cine stie, cu ocazia asta poate punem bazele unei frumoase prietenii...

---

Hmmm, ce scarba sunt! Si, totusi, nu ma pot abtine!

yo_marius_xxx27.09.2007 16:22
Hmmm, ce scarba sunt! Si, totusi, nu ma pot abtine!

 

 

adevarat....nu prea te abtii!!!!! :biggrin:

cRiss4Steaua28.09.2007 15:07
daca mai vrei mel lasa un msj ceva.....abia acu am luat-o!!

tz`am lasat pm .. poti intra pe mine? pe id ?

yo_marius_xxx02.10.2007 21:45

din pacate pentru mine abia acum mi-a dat sa ascult cineva pe LARA FRABIAN...si ce bine imi pare!!!! o super cantareata pe care o recomand cu mult drag!!!

Oana-Valentina03.10.2007 12:13

fularsteau2 ...orice gen muzikl e ok :rolleyes:

cRiss4Steaua03.10.2007 14:10

de unde pot downloada cateva piese simfonice ? :)

c.ronaldo1712.10.2007 16:52

.Spike - Amintiri

c.ronaldo1724.10.2007 16:03

O melodie de suflet, anti-drog: Nimeni Altu` - Inca o poveste http://www.youtube.com/watch?v=2L7x96YJuTQ

 

 

Una din cele mai bune melodii care le`am ascultat in ultimii ani. Il regasesc in versuri pe un bun amic de`al meu care era foarte aproape sa isi piarda viata din cauza drogurilor.

cRiss4Steaua26.10.2007 19:31

Alessandro Safina - Luna :)

axl2328.10.2007 21:33

Tanya Stephen - It's a pity

O melodie superba.

stelistub11.11.2007 19:41
eu cred ca pustiul s-a laudat ca asculta metallica :lol: :lol: :lol: Daca vrei sa ajuti echipa vino la stadion si lasa muzica deoparte.

Da chiar asa vino si canta pe stadion si lasa metalica asculta chicanos

 

Care e muzica ta preferata? Mie, desi am doar 13 ani, imi place rock-ul din '70-'80(Metallica, Europe etc.)

Imi dau seama daca ai 13 ani si asc rock....................

Recoba11.11.2007 22:07

genius...Bombonel...

 

aaaa...si mai ales...andreea Balan...te joci cu mine...de vis..

c.ronaldo1712.11.2007 17:21
sorin_daniel19.11.2007 17:39
Stanici19.11.2007 17:41

Daca nu ati ascultat BZN pana acum, va sfatuiesc sa o faceti. Fara niciun fel de gluma.

yo_marius19.11.2007 20:26

iar postez dupa stanici.....sa nu se interpreteze!!

 

celia-soapte (da,e aia cu "trag aer in piept...")

 

chayenne- cuidarte el alma (da alina,o sa ti-o dau si tie...acum am luat-o)

fane_casieru'19.11.2007 20:28

(da alina,o sa ti-o dau si tie...acum am luat-o)

 

 

Ce sa-i dai lu` Alina ma ?

axl2319.11.2007 20:29

xxx-u' ala lipsa.

yo_marius19.11.2007 20:31

culmea.....voi sunteti mai "obs" (fiecare intelege ce vrea) ca mine!!!

 

elodia ma (era in paranteza la elodia,nu??) wtf????????????

 

Parca suna mai bine ?

«14567813»