Pare-mi-se ca se vor pune in vanzare la case in Ghencea, cum au pus dinamovistii in Stefan cel Mare.
@Empyrio: imbata-te cu apa rece man, dar strigatul "caini spurcati de p _ _ a sa ne luati" alaturi de cetateni nu se ia in considerare. Atunci i-am dominat fonic ca striga tot stadionul, dar per total au fost peste noi.
Adica i-am auzit eu din peluza cum cantau si nu i-ai auzit tu? ![]()
In fine, in retur va fi altceva. Noi vom forma un grup mai compact si mai bun iar ei nu vor fi la fel de multi ca noi din pricina faptului ca...pai...pentru ca 5-2. ![]()

