Maximo inainte de un meci cu Dinamo nu au rostul aceste comentarii. Iar ca sa faci o coregrafie este munca si bani scosi din buzunarele propii. Clubul da bani putini pentru asta. Iar noi trebuie sa dam frumos in poze si pe sticla. Eu ma bucur cand vad pozele cu coregrafii cu peluze pline si tot arsenalul unei galerii adevarate.Tu te bucuri?
![]()
Nu sunt fan Mustata .....sunt doar realist in subiectul asta
