FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 5-2 (4-1)

«1234567»
BlaUGranA27.03.2014 20:35

O mana de goluri de la Steaua pt catelusi.Sa aveti pofta.

Georgik_Steaua27.03.2014 20:45

Cred ca o cauza pentru jocul din rep a 2-a, in afara de relaxare, a fost schimbarea lui Stanciu, nu stiu daca e doar impresia mea, dar cu el in teren parca avem o scanteie in plus in atac, imi place ca e mult mai dinamic in faza ofensiva decat Tanase sau chiar Keseru.

BlaUGranA27.03.2014 20:56

Toata echipa a parut mai relaxata dar a iesit bine pana la urma.

SuperstaR1827.03.2014 21:33

Unu, doua. trei. patru, cinci! Cine a stat cu SUDul la tribuna a 2a stie cum e treaba !! :punk:

 

In sfarsit, bulanul lor specific nu le-a mai ajuns in seara asta si le-am dat o "mana de goluri"

Empyro27.03.2014 21:40

Bucurati-va si lasati expertizele de experti, nu va ajunge nici acum ? Terminati cu prostiile, a iesit macel pentru ei. Intr-adevar, pacat de cele doua goluri primite, dar sa ne bucuram !!!

Nu le-am mai dat o diferenta de 3 goluri din 2001 si 5 in poarta din '99 !!! Ramane in istorie victoria asta.

Hai, sa fie intr-un ceas bun si la mai multe !

 

P.S. :

 

"Negoita a plecat de la stadion la 4-1 pentru Steaua si n-a vazut golul lui Lazar." :))

Arsenal1886Steaua194727.03.2014 22:02

Ce seara ! :D Am regretul ca nu le-am dat sa sara... sa-i desfiintam... daca le mai dadeam 2-3 cred ca se spanzurau dinamuistii.

 

La retur vreau macar o diferenta de 2 goluri :steag_cruce_invers:

 

 

Barichello sper ca e bine si inca mai traieste :)

ADRIAN080827.03.2014 22:22

bvoooo baietiiiii !!!! 5-2 nu e rau .... miroase putin a diferenta de valoare intre noi si ei ..... putin mai mult e drept ...

 

parca in repriza 2 era loc si de mai bine ...

 

 

sa vedem acum la retur ....

 

1. daca noi umplem peluza ...

2. daca javrele reusesc sa umple stadionul .... sa schelalaie impreuna .... suporteri si jucatori ....

Korado27.03.2014 22:26

Imi pare rau ca nu au gasit un caine cu 5 capete sa faca coregrafie.

GRYG27.03.2014 22:31

O mana de goluri si atat :steag_cruce_invers:

SufletDeInvingator27.03.2014 22:40

NE-AM FACUT UN OBICEI, SA DAM **** LA CATEI !!! aleeeee aleee alee aleee aleee !!!!

le-am dat cu terenu-n cap, umilinta au muscat.....aleee aleee aleee !!

****-n cur noi le-am bagat, nu conteaza ca sunt beat....aleee aleee aleee !!!

 

Invatatoarea la scoala:

-Balgadrean,numara pana la cinci!

-Lato,Varela,Chipciu,Tanase,Keseru

 

:))))))))))))

eMagic27.03.2014 22:52

In teren am batut, dar in tribune am luat bataie. :(

barichello27.03.2014 22:53
Ce seara ! :D Am regretul ca nu le-am dat sa sara... sa-i desfiintam... daca le mai dadeam 2-3 cred ca se spanzurau dinamuistii.

 

La retur vreau macar o diferenta de 2 goluri :steag_cruce_invers:

 

 

Barichello sper ca e bine si inca mai traieste :)

 

tot ai impresia ca sunt dinamovist a? :D am stat pe randu 8 fix in fata lui Dorin taban :D

Empyro27.03.2014 23:21
In teren am batut, dar in tribune am luat bataie. :(

Ti se pare. La meciul asta am fost la T2 si am avut o perspectiva mai buna. Sunt ragusit si vin de la tribuna, asta cam spune ceva :) Crede-ma, a fost ok ! Mult peste asteptari !

ADRIAN080827.03.2014 23:21

si inca ceva de remarcat ...

Adi Popa ... a reusit sa faca si el un dribling si sa scape singur spre poarta si a si dat pasa de gol ... pentru ... Tanase ....

 

:)

eMagic27.03.2014 23:29

@Empyro: da, mult peste asteptari, poate. Dar nu poti nega faptul ca am fost dominati fonic. :)

 

In fine, bilete pentru retur, de unde? :D

Empyro27.03.2014 23:38
@Empyro: da, mult peste asteptari, poate. Dar nu poti nega faptul ca am fost dominati fonic. :)

Daca iti spune fratili tau ca n-a fost asa, de ce nu ma crezi ? De la centru poti sa-ti dai seama cel mai bine, ce si cum. In linii mari a fost echilibrata treaba si nu de putine ori au fost "devorati" de tot stadionul (momentele in care au venit si cetatenii in ajutorul peluzei ("caini spurcati de p..a sa ne luati", etc.)). Ei vor fi nuli in tribune in retur ; vei vedea ca tot stelistii sunt in tribune chiar si atunci cand ei sunt gazde. Iar legat de reprezentatia peluzei, nici nu-mi pun probleme, vom fi "strong".

 

In fine, bilete pentru retur, de unde? :D

Mai asteapta, mai sunt 3 saptamani si inca vreo 3 meciuri de jucat in campionat. :))

 

L.E. : Reactie serii, http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...actionat-31530/

besliud28.03.2014 00:32
@Empyro: da, mult peste asteptari, poate. Dar nu poti nega faptul ca am fost dominati fonic. :)

 

In fine, bilete pentru retur, de unde? :D

O sa tragem niste sfori si vedem cum facem, dar pana atunci ganditi-va in ce sector vreti sa ne luam biletele :)

drughi189728.03.2014 00:52

Auzi oleaca ce zice asta :

 

clash_of_the_spartans :

27 martie 2014 at 22:27

Azi e ultima mea zi pe Dinamomania. Revin cand se va face un site sau un forum dedicat iubitorilor de cricket.

 

WAHHWAWAHWAHWAH MARSSSSH!!!!!!!!! :steag_cruce_invers:

Empyro28.03.2014 00:56

De aici

i se trage. :)):))

Oricum, ma mir cata rabdare au avut pana acum cu sarlatanul ala de Negoita.

drughi189728.03.2014 01:12

Doamne incredibil ce fetze de mujsti au,mai ales bratu ala zici ca vrea sa o inghita toata :)))

Imi vine sa borasc :puke:

 

PS : Cum sa cante matei : "Caini pana la moarte" cand el atunci cand a ajuns la dinam0l0z a declarat : "Am fost la Steaua dar din pacate am ajuns la dinam0"

????????????

CuMainileCurate28.03.2014 01:59

Ne-am surclasat rivala "5inamo" Haideti sa le aratam ca Steaua si in deplasare calca totul in picioare. Ce se aude de biletele pt retur??? Facem si noi promovare, publicitate sa vindem 10mii? Multumesc

SteauaToronto28.03.2014 01:59

plec la munca fericit si o sa am o noapte foarte frumoasa :)

0anonim028.03.2014 07:25
Ti se pare. La meciul asta am fost la T2 si am avut o perspectiva mai buna. Sunt ragusit si vin de la tribuna, asta cam spune ceva :) Crede-ma, a fost ok ! Mult peste asteptari !

 

Te inseli.

Korado28.03.2014 07:28
Doamne incredibil ce fetze de mujsti au,mai ales bratu ala zici ca vrea sa o inghita toata :)))

Imi vine sa borasc :puke:

 

PS : Cum sa cante matei : "Caini pana la moarte" cand el atunci cand a ajuns la dinam0l0z a declarat : "Am fost la Steaua dar din pacate am ajuns la dinam0"

????????????

 

Probabil are impresia ca,chiar a ajuns la o echipa importanta,cu care chiar poate face performanta,face dar negativa! :))

besliud28.03.2014 07:41

Cine vrea sa vina cu grupul nostru in retur, va rog sa anuntati din timp sa stim si noi de cate bilete avem nevoie.

«1234567»