eu sunt mort dupa manele. respir manele,traiesc cu manele. Manelele e viata mea!!!
Cel mai mult imi place alea old scul!!! e cele mai tari indiferent unde le asculti,atata vreme cat e asculti cu sunetul la maxim.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
