FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Va "place" manelele ?!

«12346»
Motanu D26.04.2006 17:48
eu sunt mort dupa manele. respir manele,traiesc cu manele. Manelele e viata mea!!!

 

Cel mai mult imi place alea old scul!!! e cele mai tari indiferent unde le asculti,atata vreme cat e asculti cu sunetul la maxim.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mirel_Radoi26.04.2006 17:51
nu le suport!!

 

pentru ca nu stii ce e bun in viata pentru tine. :wink:

 

Ce?Tu crezi ca manelele sunt necesare vietii?

Daca ar contine altceva in afara de "viata mea" bani mei" "dusmanii mei" "prietenii mei" poate ca mi-ar placea si mie

Motanu D26.04.2006 17:52

Uite-te ce avatar de "manelist" are si ai sa intelegi dupa aceea ideea ! :wink:

alex ripper26.04.2006 17:52

manelele e ca aerul...fara ele nu poti traiiii

Mirel_Radoi26.04.2006 17:54

mai bine spus esti dependent de manele,,nu?

redandblue26.04.2006 17:55
Uite-te ce avatar de "manelist" are si ai sa intelegi dupa aceea ideea !  :wink:

 

trebuia sa pui si tu intrebarea astel..."Va place manelele mincatas???"

alex ripper26.04.2006 17:59
mai bine spus esti dependent de manele,,nu?

 

nu.eu traiesc prin manele. si la avatar e poza lu Adrian,daca nu v-ati prins :wink:

winner_00726.04.2006 19:01

Acum cine se crede manelist poate vota .Hai ma ale 60% unde sunt?

Eu sincer prefer Hip-Hop-ul si House si , cateodata, muzica de club dar orice e mai bun ca maneaua!

antonika26.04.2006 19:48

intre manele si muzica populara tot cea populara e mai NORMALA.. orice e mai bine ca o manea....

alex ripper26.04.2006 20:03
intre manele si muzica populara tot cea populara e mai NORMALA.. orice e mai bine ca o manea....

 

nu egzista nimic mai bun ca o manea.nici tu nu stii ce e bun in viata.

winner_00726.04.2006 20:06

Alex_ripper ce gluma buna!in primul rand:Daca ai fi manelist l-ai avea pe minune in avatar si in loc de tanc aveai un castel in care minune mergea cu limuzina

2.Daca erai manelist votai pentru manele pe poll!

3 Te cunosc si nu cred ca esti manelist

Mirel_Radoi26.04.2006 20:09

Nu stiu dar fiecare are parerea lui.Drepturile fiecareia

antonika26.04.2006 20:10
intre manele si muzica populara tot cea populara e mai NORMALA.. orice e mai bine ca o manea....

 

nu egzista nimic mai bun ca o manea.nici tu nu stii ce e bun in viata.

 

:!: :!: .......ma abtin de la comentarii...... :!: :!:

Motanu D26.04.2006 20:13

Ma tem ca lumea a inteles gresit gluma lui alex ripper... :lol: :lol: :lol:

Radu mic26.04.2006 20:14

ba da exista ...o manea cantata LIVE!!!

Mirel_Radoi26.04.2006 20:16

eu mi-am dat seama :P

el se referea ca nu poate trai de manele astaia tampite si pestetot numai ma

nele sunt

alex ripper26.04.2006 20:18

mare dreptate ai radu mic.o manea cantata pleibec laiv e ceva care te unge pe suflet. este absolutu`.

 

winnere de unde ma cunosti ca nici eu nu ma cunosc...dar dusmanii imi poarta pica ca n-au valoarea mea,cum spune o capodopera a genului.

 

antonika nu te abtine de la comentarii...abtinerile nu fac bine la organizm.

winner_00726.04.2006 20:22

@alex_ripper

 

Ma speri !!!!!!!Te-ai molipsit de la un anumit fost membru al echipei fcsteaua.ro?

alex ripper26.04.2006 20:23
@alex_ripper

 

Ma speri !!!!!!!Te-ai molipsit de la un anumit fost membru al echipei fcsteaua.ro?

 

cari e ala? e vreun manelist mai adevarat ca mine?

abia mi-am luat un ghul misto,pt cunoscatori doar. :wink:

winner_00726.04.2006 20:25

:lol: :lol: :lol: pai ala e steauatoro_to care e asa mare manelist incat a pus o manea pe videopnews.Te tine sa pui una pe videonews 8) ?

alex ripper26.04.2006 20:27

eu o dau la euronews,pe cartun netuorc,pe fox kitz.

Motanu D27.04.2006 11:48

Hai neamule, mancata-s, voteaza maneaua neamule ! 3 la 10000 neamule, sa moara dusmanii !

I.N.Money27.04.2006 11:52

Prea multe "agramaticalitati" pe noi :lol:

ann28.04.2006 01:02

NU.dar nu-i critic pe cei care asculta pentru ca stiu sa respect parerile altora in comparatie cu "unii"d.p.acest forum fara cei 7 ani de acasa care par ca sunt tot timpul impotriva oricarei pareri personale ti-ai expune.

uZy | @nDr3i28.04.2006 04:57

hahAHAH...cemi place 0% DA...asa si trebe...mie numi place sa ascult manele dar sunt in Chicago si duc dorul tzarii si cate o manea din cand in cand ma face fericit..dar numi plac in general... RAP si Hip HOP :rulz: ..peace 8)

«12346»