FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Va "place" manelele ?!

«1456»
uZy | @nDr3i02.09.2006 00:47

imi place numele topicului :roll:

 

noi romanii vorbeshte bine romaneshte ;)

Motanu D02.09.2006 02:05

Pai numele l-am pus special pentru oamenii care este care iubeste manele. Orice alta forma a titlului ar fi insemnat o lipsa crasa de respect fata de acei onorabili melomani.

uZy | @nDr3i02.09.2006 16:47
Pai numele l-am pus special pentru oamenii care este care iubeste manele. Orice alta forma a titlului ar fi insemnat o lipsa crasa de respect fata de acei onorabili melomani.

 

hahahAHAhAHAa...i got it now=))haHAHAHA

apparte05.09.2006 17:48

Daca ai apucat sa-i vezi live pe Queen,n-ai cum sa asculti manele!De 3 ori am coborit din taxi pt ca soferul asculta manele...

simona9030.09.2006 20:08

Nu-mi plac manelele.

simona9030.09.2006 20:13

Sa zic,si de ce anume nu-mi place acest gen de muzica:

1.Nu e ceva original[in mare parte copieri de la greci,turci etc].

2.Cum spuneau si altii,sunt vulgare iar daca nu sunt vulgare suna a jale.

3.Nu am absolut nimic inpotriva celor care asculta manele[doar ca ma oftic atunci cand cineva care asculta manele ma intreaba daca eu nu ascult,ii zic nu-si imi sare in cap 8O .]Merg,pe idee fiecare asculta ce vrea si asta e.

4.Au facut furori acum multi ani ,dar acum parca s-au dus la 'fund' nu mai sunt promovate ,ma rog cantaretii de manele sunt suparati ca vezi Doamne nu sunt promovati...pai nu stiu au atatia bani .zic si eu sa-si deschida un post TV cu astfel de muzica si atunci e ok,daca nu e deschis deja. :P

 

Ps.Hai,sper ca nu se supara nimeni pe mine,ascultatorii de manele,zic...mi-am dat si eu o parere.

Motanu D30.09.2006 20:17
Nu-mi plac manelele.

 

Ai vrut sa zici probabil: "Nu-mi place manelele. "

simona9030.09.2006 20:20

Hehe ,ok nu-mi 'place' manelele. :lol:

Lavy_*_31.10.2006 17:46

Nici mie nu imi "PLACE" manelele....

Interesenat topic....;)Buna discutie...dar hai sa discutam si despre ce se asculta, daca zicem ca nu ne "place" manelele

zyder02.11.2006 22:46

Fratilor noi cu Maria :wink: ei cu Mercedesa :lol: :lol: :lol: :lol:

«1456»