Ca sa fiu si eu in concordanta cu circul recent de pe acest site am decis sa deschid o discutie despre un subiect destul de mediatizat in ultima vreme.
Unii se bat cu pumnul in piept ca manelele nu sunt pentru stelisti ci pentru ciorile. Altii din contra sustin ca 60% dinre stelisti asculta constant manele.
Ma refer doar la fani si va rog sa faceti abstractie de preferintele lui Gigi sau ale fotbalistilor. Iar aici nu discutam gusturile ci doar incercam sa clarificam o problema care sunt sigur ca ii intereseaza pe unii !
Parerea mea o veti gasi in semnatura !
