Da, sunt sigur ca tu ai devenit fan Liverpool pe vremea cand jucau in Liga a II-a engleza si nu dupa ce au castigat primele 4 Cupe ale Campionilor Europeni. Lorimer e fan United din 1900 iar Arsenal1886 era deja obsedat de echipa cand Chapman a ajutat-o sa castige primul campionat. Iar eu eram fan Chelsea de dinainte de Revolutie, cand nu vazusem niciun meci din campionatul englez, si nu dupa ce a ajuns Petrescu acolo. Pentru ca stim toti ce inseamna conceptul de suporter adevarat, mai ales ca-l aplicam din plin la Steaua, echipa cartierului in care ne-am nascut si copilarit.



