Stati ca acus Mitica face lumina![]()
Daca baga Mitica mana in foc e CLAR !!!!
)))))
Stati ca acus Mitica face lumina![]()
Daca baga Mitica mana in foc e CLAR !!!!
)))))
daca a zis mitica ca nu a fost blat si ca golurile au fost imposibil de aparat inseamna ca asa e. deci subiect inchis
intr-o tara normala nu ajungeau bogati retardatii din fotbal
daca nu ai observat inca... in Romania parca cu cat sunt mai prosti / retardati, cu atat ajung mai bogati, nu numai in fotbal! uita-te la Ioan Alexandru, la patronul elvila, si asa mai departe. ajungi sa te bucuri ca nu esti "bogat
Ba, nu-i exclus ca ciobanul sa fi facut totul de capul lui, ca sa joace la pariuri. Nu stie nimeni cam ce cota avea o victorie la 3 goluri diferenta a Viitorului?
Ce crize pe Hagi....
))))
Hai ca Hagi e isteric...
Ba, nu-i exclus ca ciobanul sa fi facut totul de capul lui, ca sa joace la pariuri. Nu stie nimeni cam ce cota avea o victorie la 3 goluri diferenta a Viitorului?
Hmm...nu-i exclus, sincer... Poate a vorbit cu jucatorii peste capul lui Reghe.
Ce s-a intamplat cu Hagi?
"Dumnezeu ne-a dat rezultatul." - Hagi.
daca nu ai observat inca... in Romania parca cu cat sunt mai prosti / retardati, cu atat ajung mai bogati, nu numai in fotbal! uita-te la Ioan Alexandru, la patronul elvila, si asa mai departe. ajungi sa te bucuri ca nu esti "bogat
pai tocmai pentru ca am observat am spus-o
prunea are interes direct in tot cacatul asta.. deci, s-o lase mai usor...
"
in plus, prunea si cacatul fac impreuna casa buna, sunt practic frati gemeni. el ne-a mancat cea mai tare performanta a nationalei Romaniei, la CM 1994 in SUA. o sa il urasc si la 90 de ani, daca ii apuc :-)
a inceput si asta cu Dumnezeu..
Cine se asteapta sa vii in Ghencea si sa marchezi cinci goluri? Probabil a fost o zi in care am fost norocosi si ne-au intrat toate golurile. Toate nesansele s-au schimbat. Meciul acesta ne-au intrat multe. Au alergat mult fara minge, s-au sacrificat si a venit si sansa, a spus Hagi dupa meci.
Noi am venit sa jucam, ne-am pregatit si am avut sansa multa. Noi nu avem prima la Viitorul, jucatorii trebuie sa-si faca cota, a mai adaugat Hagi.
Insasi declaratia asta ma face sa cred ca stie ca a fost blat. Poate nu stia de la inceput, da' sigur s-a dus infectul la pauza sa-i scoata ochii...
Ce sa zica, ma, si Hagi? Oricum reactia lui spune destul de multe. Omului probabil ca ii e frica sa nu fie retrogradat din cauza unui blat la care el nu a vrut sa ia parte.
Hai ca e clar.
"Ce e-n curte la Steaua, e-n curte la Steaua. Ce e la mine, e la mine."
Omul e disperat. Se roaga sa nu pateasca nimic. E clar.
eu am vazut numai prima repriza si din ce am vazut, am urmatoarele argumente sa cred ca Gica nu este de blamat:- la golurile Viitorului nu se bucura, in timp ce creditorul nostru zambea
- la pauza au aratat un cadru din loja in care parea ca discuta in contradictoriu cu creditorul (eu banuiesc ca il certa pe finul sau ca nu e frumos ce face)
Ghici ghicitoarea mea : "Steaua e jucaria mea si fac ce vreau cu ea. Cine sunt ?"
Daca e asa, atunci nu era mai bine sa taca si sa nu dea nici o declaratie?
Hagi e fals.
Eu zic ca se poate lamurii simplu problema lui Hagi, sa faca schimb de jucatori cu Steaua si vedem in UCL daca sunt asa buni Chitu si ceilalti si daca mai prind asa suturi super bomba pe care si beat le prindeam ![]()
Hagi e chiar mai jenant decat finul.. "sunteti vinovati ca ati bagat toata saptamana pe crawl".. regele pi s dii
daca a zis mitica ca nu a fost blat si ca golurile au fost imposibil de aparat inseamna ca asa e. deci subiect inchis
Plus ca la golul lui Dica din penalty, portarul chiar nu a putut apara. )))) Bag mana in foc ![]()
In schimb penalty-ul a fost acordat in urma unui fault penibil a lui doru blatu ![]()
De multa vreme nu am mai vazut asa mizerie de meci. Asta a fost bomboana de pe coliva. El ciobandante chiar calca in picioare tot ce inseamna clubul asta. Pacat ca Hagi s-a bagat la treburi asa nasoale. Sper ca vinovatii sa plateasca cum se cuvine.
poate nu a fost blat, de ce nu va ganditi si la asta...sunteti ca niste tate de la colt care barfiti si va dati cu parerea, zici ca sunteti niste bogdani chiriachi
)
eu sunt de parere ca asta e nivelul echipei 2.
@Toronto
Sunt convins ca nici macar tu nu crezi ca n-a fost blat.
Steaua a luat 7 goluri acasa tot campionatul, vrei sa-mi spui mie ca e normal sa ia 5 de la o echipa aflata la retrogradare?
Hagi e speriat, ma! El stie ca mai degraba o pune Viitorul decat Steaua, daca chiar vrea cineva sa faca ceva in privinta meciului astuia.
Nu o sa faca nimeni nimic in privinta meciului asta, ca toti sunt la fel de corupti...