FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Viitorul 2-5 (1-4)

«1789101112»
White_R19.05.2013 21:18
Stati ca acus Mitica face lumina :D

Daca baga Mitica mana in foc e CLAR !!!! :)))))))

S.Mariuss19.05.2013 21:19

daca a zis mitica ca nu a fost blat si ca golurile au fost imposibil de aparat inseamna ca asa e. deci subiect inchis

mountytoma19.05.2013 21:20
intr-o tara normala nu ajungeau bogati retardatii din fotbal

 

daca nu ai observat inca... in Romania parca cu cat sunt mai prosti / retardati, cu atat ajung mai bogati, nu numai in fotbal! uita-te la Ioan Alexandru, la patronul elvila, si asa mai departe. ajungi sa te bucuri ca nu esti "bogat

Adrian19.05.2013 21:22

Ba, nu-i exclus ca ciobanul sa fi facut totul de capul lui, ca sa joace la pariuri. Nu stie nimeni cam ce cota avea o victorie la 3 goluri diferenta a Viitorului?

Joga Bonito19.05.2013 21:23

Ce crize pe Hagi.... :))))))

Alexandru H.19.05.2013 21:23

Hai ca Hagi e isteric...

Joga Bonito19.05.2013 21:24
Ba, nu-i exclus ca ciobanul sa fi facut totul de capul lui, ca sa joace la pariuri. Nu stie nimeni cam ce cota avea o victorie la 3 goluri diferenta a Viitorului?

 

Hmm...nu-i exclus, sincer... Poate a vorbit cu jucatorii peste capul lui Reghe.

MoWeed19.05.2013 21:24

Ce s-a intamplat cu Hagi?

Joga Bonito19.05.2013 21:25

"Dumnezeu ne-a dat rezultatul." - Hagi.

White_R19.05.2013 21:25
daca nu ai observat inca... in Romania parca cu cat sunt mai prosti / retardati, cu atat ajung mai bogati, nu numai in fotbal! uita-te la Ioan Alexandru, la patronul elvila, si asa mai departe. ajungi sa te bucuri ca nu esti "bogat

pai tocmai pentru ca am observat am spus-o

mountytoma19.05.2013 21:25
prunea are interes direct in tot cacatul asta.. deci, s-o lase mai usor...

"

in plus, prunea si cacatul fac impreuna casa buna, sunt practic frati gemeni. el ne-a mancat cea mai tare performanta a nationalei Romaniei, la CM 1994 in SUA. o sa il urasc si la 90 de ani, daca ii apuc :-)

i0nutz8319.05.2013 21:25

a inceput si asta cu Dumnezeu..

MoWeed19.05.2013 21:25
Cine se asteapta sa vii in Ghencea si sa marchezi cinci goluri? Probabil a fost o zi in care am fost norocosi si ne-au intrat toate golurile. Toate nesansele s-au schimbat. Meciul acesta ne-au intrat multe. Au alergat mult fara minge, s-au sacrificat si a venit si sansa, a spus Hagi dupa meci.

 

Noi am venit sa jucam, ne-am pregatit si am avut sansa multa. Noi nu avem prima la Viitorul, jucatorii trebuie sa-si faca cota, a mai adaugat Hagi.

 

Insasi declaratia asta ma face sa cred ca stie ca a fost blat. Poate nu stia de la inceput, da' sigur s-a dus infectul la pauza sa-i scoata ochii...

Adrian19.05.2013 21:28

Ce sa zica, ma, si Hagi? Oricum reactia lui spune destul de multe. Omului probabil ca ii e frica sa nu fie retrogradat din cauza unui blat la care el nu a vrut sa ia parte.

 

 

Hai ca e clar.

 

"Ce e-n curte la Steaua, e-n curte la Steaua. Ce e la mine, e la mine."

 

Omul e disperat. Se roaga sa nu pateasca nimic. E clar.

cristian8619.05.2013 21:29
eu am vazut numai prima repriza si din ce am vazut, am urmatoarele argumente sa cred ca Gica nu este de blamat:

- la golurile Viitorului nu se bucura, in timp ce creditorul nostru zambea

- la pauza au aratat un cadru din loja in care parea ca discuta in contradictoriu cu creditorul (eu banuiesc ca il certa pe finul sau ca nu e frumos ce face)

 

Ghici ghicitoarea mea : "Steaua e jucaria mea si fac ce vreau cu ea. Cine sunt ?"

 

MoWeed19.05.2013 21:30

Daca e asa, atunci nu era mai bine sa taca si sa nu dea nici o declaratie?

i0nutz8319.05.2013 21:30

Hagi e fals.

White_R19.05.2013 21:32

Eu zic ca se poate lamurii simplu problema lui Hagi, sa faca schimb de jucatori cu Steaua si vedem in UCL daca sunt asa buni Chitu si ceilalti si daca mai prind asa suturi super bomba pe care si beat le prindeam :))

i0nutz8319.05.2013 21:34

Hagi e chiar mai jenant decat finul.. "sunteti vinovati ca ati bagat toata saptamana pe crawl".. regele pi s dii

stelist24/2419.05.2013 21:34
daca a zis mitica ca nu a fost blat si ca golurile au fost imposibil de aparat inseamna ca asa e. deci subiect inchis

 

 

Plus ca la golul lui Dica din penalty, portarul chiar nu a putut apara. )))) Bag mana in foc :D

 

In schimb penalty-ul a fost acordat in urma unui fault penibil a lui doru blatu :)

Arsenal1886Steaua194719.05.2013 21:36

De multa vreme nu am mai vazut asa mizerie de meci. Asta a fost bomboana de pe coliva. El ciobandante chiar calca in picioare tot ce inseamna clubul asta. Pacat ca Hagi s-a bagat la treburi asa nasoale. Sper ca vinovatii sa plateasca cum se cuvine.

SteauaToronto19.05.2013 21:36

poate nu a fost blat, de ce nu va ganditi si la asta...sunteti ca niste tate de la colt care barfiti si va dati cu parerea, zici ca sunteti niste bogdani chiriachi :)))

 

eu sunt de parere ca asta e nivelul echipei 2.

MoWeed19.05.2013 21:37

@Toronto

 

Sunt convins ca nici macar tu nu crezi ca n-a fost blat.

 

Steaua a luat 7 goluri acasa tot campionatul, vrei sa-mi spui mie ca e normal sa ia 5 de la o echipa aflata la retrogradare?

Adrian19.05.2013 21:37

Hagi e speriat, ma! El stie ca mai degraba o pune Viitorul decat Steaua, daca chiar vrea cineva sa faca ceva in privinta meciului astuia.

MoWeed19.05.2013 21:38

Nu o sa faca nimeni nimic in privinta meciului asta, ca toti sunt la fel de corupti...

«1789101112»