Daca exista Dumnezeu (dar nu exista), Jiji, intreg neamul lui pana la gradul 15, niste spectatori din stadion si ceva forumisti de pe aici crapau in secunda 2, imediat dupa acest meci infect!!
Urate momente am apucat sa traiesc!Nici macar nu au incercat sa ascunda mizeria sub pres,asa pe fata s-a facut totul...
Intr-un singur meci s-au pisat pe tot sezonul si pe cupa de campion si pe toate performantele din greu muncite (de catre unii dintre jucatori)! Mare pacat!
Ce diferenta intre acest meci si cel pe care l-a avut bayern in ultima etapa de campionat unde a jucat cu prima echipa, desi au mult mai multe meciuri decat marea campioana a Romaniei si mai au si sambata viitoare finala CL!
Cine ii tine partea creditorului dupa atatea si atatea umilinte e pur si simplu retardat!
Sper sa mai apuc in viata asta si momente mai frumoase din punct de vedere fotbalistic si tot ce tine de Steaua!
Pana atunci, luni ar fi un inceput bun ...vreau o minune!