Cand ne-a dat Vasluiul meciul sa luam campionatul n-a mai urlat nimeni de blat.
Banuiesc ca traiesti si muncesti in SUA.
Pacat ca ai ramas insa cu o gandire romaneasca.
Ia reflecta matale la urmatoarele: Lance Armstrong ne-a mintit 7 ani ca e cel mai bun ciclist din lume. Dupa retragere, cine i-a tras-o? Cine l-a facut de cacao? Cine a certificat faptul ca e un infractor,contribuind la retragerea titlurilor luaate prin frauda? Chiar agentia americana antidoping.
Ei, vezi, asta ne lipseste noua: cativa procurori si judecatori americani. In trei luni ar fi o curatenie in tarisoara asta, asa cum n-a fost niciodata......