Eu unul prefer sa vad in Liga 1 o echipa care promoveaza tinerii ROMANI, nu brazilieni,portughezi,argentinieni,congolezi sau mai stiu eu ce.Bine.. modul in care echipa asta ramane in prima Liga este absolut penibil. La pauza vor intra probabil Rusescu si Popa si se va termina 3-4. S-a ''gasit'' vinovatul, si anume Doru Bratu. Si de aici totul este foarte simplu .
Poti sa promovezi tineri si in Liga a 2-a.
