FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Viitorul 2-5 (1-4)

«123412»
Sportwin.BY17.05.2013 15:37
(don't use google translate please!)

 

:oops: Ну и ÐșаÐș Ð'Ñ‹ меня понимать будете?

 

 

 

Alexandru H.17.05.2013 15:40

Am inteles.

 

Sportwin, Steaua will play with the second team since it already won the championship. Viitorul will fight against relegation. Besides, there is a close relationship between the presidents of Steaua and Viitorul. All these things led betting firms to believe Steaua will give up 3 points.

 

PS. I don't condone football betting. It's a plague for this sport.

besliud17.05.2013 15:46

Ca bine le mai zici tu Alex! Lasa mane ca dupa ce termina fotbalul, o sa inceapa cu noi! O sa apara in lista de pariuri daca Stelistul X ii va sparge capul Dinamovistului Y! Voi cu cine pariati? :))

Sportwin.BY17.05.2013 15:48
Am inteles.

 

Sportwin, Steaua will play with the second team since it already won the championship. Viitorul will fight against relegation. Besides, there is a close relationship between the presidents of Steaua and Viitorul. All these things led betting firms to believe Steaua will give up 3 points.

 

PS. I don't condone football betting. It's a plague for this sport.

 

Спасибо! +1. Вот информация полезна будет моим земляÐșам. mBlCj.gifgnxYs.gif

 

Вопрос: Стяуа ниразу не проигрывала дома. Неужели Ðșоманда проиграет первый домашний матч?

besliud17.05.2013 15:53

ставки на ничью!

Na ca stim si noi sa folosim google translate! :P

Sportwin.BY17.05.2013 16:01
ставÐșи на ничью!

Думаешь второй состав сможет зацепить очÐșо в этом матче? Я таÐș не думаю.

Alexandru H. прав. Тут победа Viitorul - 90%

Dadootza17.05.2013 16:56

Stiti cumva daca mai sunt bilete pentru meciul cu Viitorul?:D sau daca vor aparea online? ca in dreptul meciului, pe site, scrie 'In curand'. :( Multumesc!

 

LE: exista sanse sa mai fie bilete disponibile la inelele 1 sau 2 pentru meciul cu Brasov si sa urmeze sa fie puse la vanzare la case?

DanielT17.05.2013 17:39

Nu o sa mai apara bilete online pentru meciul cu Viitoru' . De azi s-au deschis casele de bilete.

Da, mai mult ca sigur vor fi la casele de bilete .

 

O sa joc 1 solist meciul asta .

mountytoma17.05.2013 17:48

s-ar putea ca tocmai cu 1 solist sa castigi la pariuri. tu si cei care fac valva ca Steaua da meciul pentru a schimba cotele...

MoWeed17.05.2013 17:49

Urata limba pasareasca asta rusa...

besliud17.05.2013 17:49
exista sanse sa mai fie bilete disponibile la inelele 1 sau 2 pentru meciul cu Brasov si sa urmeze sa fie puse la vanzare la case?

In nici un caz! Chiar de curiozitate am monitorizat de la ora, la ora vanzarea biletelor:

------------Bilete ramase

ora 14:00 4334

ora 15:00 4024

ora 16:00 3907

ora 17:00 3745

ora 18:00 3534

ora 19:00 3229

 

Ieri erau undeva pe la 8400 de bilete, astazi s-au dat mai mult de jumatate si cred ca maine se vor epuiza toate biletele! Din cate am inteles pt aceasta partida se vor vinde biletele doar online, avand in vedere ca la acest meci se va sarbatori castigarea campionatului! fular-campionii

iNsTiGaToR17.05.2013 20:21
s-ar putea ca tocmai cu 1 solist sa castigi la pariuri. tu si cei care fac valva ca Steaua da meciul pentru a schimba cotele...

Cel mai probabil se va termina egal. Ma intreb ce cota are Rusescu daca marcheaza...m-ar tenta sa fac un ban cinstit :D

In fine, un motiv pentru care Steaua nu va lasa cele 3 puncte Viitorului (cum suna asta :)) ) este faptul ca a pierdut doar 2 meciuri acasa sezonul asta si , probabil, Reghe va incerca sa ramana tot asa.

DanielT17.05.2013 20:39

Eu am auzit ca vor fi oprite vanzarile online din timp tocmai pentru a nu se ajunge unde s-a ajuns cu Chelsea . Adica sa existe posibilitatea sa poti cumpara bilete si de la casele de bilete .

Korado17.05.2013 20:44

Daca nu ma insel daca castigam cele 3 meciuri ramase si facem 90 de puncte trecem cu 1 pct peste recordul crapidului de 89 ? fular-campionii

Dadootza17.05.2013 20:54

Multumesc pt raspunsuri! am rezolvat pana la urma.. din pacate doar la peluza 2 inel 3 am mai gasit, iar cu Viitorul sper sa mai fie maine la case bilete la Sud.

besliud18.05.2013 09:55
Eu am auzit ca vor fi oprite vanzarile online din timp tocmai pentru a nu se ajunge unde s-a ajuns cu Chelsea

 

Mane nu putem compara meciul cu Chelsea cu acest meci! La meciul cu Chelsea in 8 ore disparusera toate biletele, pe cand pentru acest meci biletele s-au pus in vanzare incepand de pe data de 15 mai 2013 ora 14:00. Meciul F.C. Steaua Bucuresti - F.C. Brasov, contand pentru etapa a 34-a, ultima din Liga 1, va avea loc pe stadionul Arena Nationala, iar la sfarsitul acesteia va avea loc ceremonia de premiere a Campionilor Romaniei.

Nu se poate considera ca la acest meci se va intampla ceva asemanator cu Chelsea si de aceea organizatorii aproape ca au ignorat meciul cu Viitorul pentru vanzarea biletelor cu Brasov.

Mai sunt bilete doar la urmatoarele sectoare:

___SECTOR________BUC__

1. Peluza 1 Inel 3____1904

2. Peluza 2 Inel 3____163

3. Tribuna 1 Inel 3____3

4. Tribuna 2 Inel 3____12

DanielT19.05.2013 05:28

Eu am zis doar ce am citit in presa . :)

rtj19.05.2013 11:21

"Mă duc diseară la meci, nu am de gind să fug din tara asa cum se tot spune. Nu plec in Israel. Am fost in Israel, dar nu stiti voi.

Acum vreau să vă spun dacă ii dau sau nu meciul lui Hagi.

 

Atit timp cit Ciobanul va fi patron la Steaua, nu voi face nici un blat. Însă eu am bun simț si caracter. De aici intelegeti ce vreti", a spus Ciobanul la RTV.

 

fular-campionii

gio_stgloria19.05.2013 14:01

2.45 cota Viitorul la Publicbet , 70-80 % siguranta.

besliud19.05.2013 14:24

Nu outlookul a comis respectiva greseala, numai ca ranchiuna ma corectat pe mine! Nu?

Red_Blue_Army19.05.2013 15:39
2.45 cota Viitorul la Publicbet , 70-80 % siguranta.

 

Steaua nu pierde in seara asta!

rtj19.05.2013 18:31

Oau, ce surpriza! Avea ala timp sa faca braziliana si sa dea si cu capul..

U.S. 25 :steag_cruce_invers:

Lari19.05.2013 18:32

Si Doru Bratu are mult bun simt si caracter :D

Lari19.05.2013 18:37

Steaua: Cojocaru - Rapa Bratu, Gardos Parvulescu - Prepeliță, Filip - Iancu, Rocha, M. Costea - Nikolic

Rezerve: Vartej, Georgievski, Lupu, Rusescu, Nastasie, I. Rosu, Ad. Popa

 

Viitorul: Vatcă - Balasa, Putanu, Larie, Tosca - Lazar, Carstocea - Nikolov, N. Dica Chitu - Vl. Rusu

Rezerve: Buzbuchi, Cristocea, Bejan, Gavra, Onicas Cl. Herea, I. Mitriță

S.Mariuss19.05.2013 18:42

daca e blat...ceea ce se contureaza...rusine ca sunt stelist

«123412»