**** mea...... intrebare, esti STELISTA? daca da, nimic nu conteaza....Se pare ca pt unii mai conteaza si faptul ca nu detin niste podoabe intre picioare.Daca aveam asa ceva poate ca se tinea cont si de parerea mea.Poate atunci as fi fost privita ca un suporter adevarat. SUNT STELISTA SI NU MI-E RUSINE!!
SUNT MANDRA!!
fetito, stai asa, tiam reprosat eu tie ceva, si sa stii ca miam dat seama ca nai **** intre picioare din useru tau... asa ca laso mai moale... daca tiai spune opinia mai civilizat poate ca nu ar fi primita asa..... :wink:

:wink: