Normal, doar joaca pentru cealalta echipa din Manchester...
Sa inteleg ca orasul asta e de vina, e ceva in neregula colo? E ceva gen sin city? ![]()
Normal, doar joaca pentru cealalta echipa din Manchester...
Sa inteleg ca orasul asta e de vina, e ceva in neregula colo? E ceva gen sin city? ![]()
Depresie totala cu jocul Spaniei...
Ma bucur un pic pentru Alonso.
Ori au simtit ca nu are rost sa se forteze (daca apasau putin pedala de jcuat fotbal ii umileau rau pe francezi) ori atat pot acum ceea ce nu prea cred.
Ce le lipseste este viteza, daca ar juca intr-un ritm alert nu ar mai ave aadversar. De asta doressc rsa vad o finala Spania - Germania pentur a vedea care e valoare Spaniei in acest moment. Cu nemtii or sa fie obligati de valaorea nemtilor si jocul prestat de acestia, sa joace la turatie maxima.
Oricum trebuie sa ridice nivelul chiar in meciul cu portughezii.
Despre francezi..slabani rau......
Daca nici azi nu vedem penaltyuri .. ![]()
E chiar asa greu sa va potoliti cu discutiile astea ? Mergeti pe topicul de Premier League.
Da ce-ai boss ? vorbim despre cum jucatori ca Rooney, Evra sau Nasri destabilizeaza echipele nationale. Coincidenta face ca toti astia sa joace la echipe din Manchester. ![]()
Ce sa zica si Kellerman acum? Liverpool nu da niciun jucator SERIOS la echipe nationale din afara Angliei. ![]()
Ca fapt divers, in seara aceasta se joaca Anglia vs Italia la Campionatul European.
Sper sa nu fie iar o depresie totala precum ieri seara!
Nu stiu ce-a vrut sa joace antipaticul Blanc fara Nasri, Evra si Menez.
Penalty , Penalty , Penalty , vrem Penalty ![]()
Bai frate.. pe Henderson asta l-a vazut cineva pe teren de cand l-a bagat Hodorogson ?
Sper sa nu bata Rooney penalty-ul...acolo se pierde meciul.
S-a pierdut meciul ca a batut Rooney penalty
)
Young cine naiba se crede sa bata asa? ..Lacatus?
E bine asa... acasa cu Anglia daca mosu' ala pune toti carnatii sa bata penaltyuri ![]()
Normal...trebuiau jucatorii lui United si Chelsea sa futa meciul.
amandoua fetite ashley...
Calificare meritata a Italiei, in cursul jocului Anglia, aparte cateva perioade scurte, a jucat modest; mai ales stiind dinainte ca daca se ajunge la penalty, probabilitatea de a pierde era foarte mare (Buffon are cateva clase peste Hart ca portar---desi acum nu a contat asta), nu au incercat nimic, ex. in prelungiri nu cred ca au iesit mai mult de o data din jumatatea proprie. Pacat, aici tineam cu englezii dar.... pe ansamblu Italia a fost superioara, iar englezii fie atat pot, fie strategia a fost gresita.
Liverpool e out de la Euro. Probabil cea mai rusinoasa echipa a Angliei din istoria turneelor finale.
Liverpool e out de la Euro. Probabil cea mai rusinoasa echipa a Angliei din istoria turneelor finale.
Prietene sper ca realizezi ca jucatorii lui united si chelsky au belit meciul, nu ? cele 2 tarfulite cu numele ashley.
Prietene sper ca realizezi ca jucatorii lui united si chelsky au belit meciul, nu ? cele 2 tarfulite cu numele ashley.
Lasa ma ca daca erau numai de la Liverpool o beleau inca din preliminarii ![]()
Daca si cu parca.
Sa mai tot ai incredere in cacati gen rooney si young...
Sa mai tot ai incredere in cacati gen rooney si young...
Eu zic sa-ti faci icoane cu Andy Carroll si Roy Hodgson ![]()
Ba poti sa stii ca Andy Carroll a fost mai fotbalist astazi decat a fost Rooney, pisamas pe parul ala a lui cu implanturi.
Terminati cu Anglia, a meritat sa castige echipa care A JUCAT FOTBAL si ce fotbal... N-am vazut pe Italia sa practice un asemenea joc niciodata. Ar fi fost pacat sa castige Anglia la penalty , am fi revazut Bayern - Chelsea.
@Kellerman, sa n-ai impresia ca esti hartuit, da` pastreaza si tu un limbaj mai normal.
Prestatie modesta a lui Young, da` n-avem ce sa-i reprosam lui Rooney.
Oamenii de baza, Gerrard, Terry si Rooney, nu prea au dezamagit.
Petarda ala de G. Johnson, in cel hal a ratat... acolo au pierdut englezii singura si marea oportunitate de a controla jocul macar cateva minute.
Italienii au cea mai buna defensiva. Ce atac au, cred ca nici in cele erotice vise nu credea Cassano ca prinde turneul dupa sezonul praf de la Milan.
Acum urmeaza Podolsky si Mertesaker campioni europeni si totul e bine ![]()
![]()
bai kel tu realizezi cam cat de penibil esti? pai ziceaI de waine mai devreme.... ce voiai ma sa bata pescarusu cu codita? ce dracu...voi aveti un singur fotbalist acolo sper sa-ti intre asta in cap, restu is panarame
cea mai tare concluzie a astora de pe bbc: daca tot meciu mai mult urmaresti mingea decat o ai, te trezesti la sfarsit mai obosit decat aia de au controlat jocu
Nu ma pronunt de restul jucatorilor de la Liverpool...dar adevarul e ca Henderson ala e parnaie rau ![]()
hai frate lasa-ma, rooney a facut praf ambele meciuri care le-a jucat la euro. jucatorii lui Liverpool au fost zei pe langa rahatii de ashley (si ala de la Chelsea) si rooney.
Da, Henderson e panarama, dar de la el nu ai pretentii precum de la rooney...