FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2012

«1171819202125»
Ronnie22.06.2012 17:57

Marii jucatori mereu au fost mare caractere :D

 

181155_396086617105652_782362151_n.jpg

 

 

Kellerman22.06.2012 19:00

Hai ca ii bat grecii. :D

 

 

L.E: Stati linistiti, face parte din plan. :D

Kellerman22.06.2012 19:51

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

 

l.e: nu va panicati, face parte din plan.

chodi do piče22.06.2012 20:00

Daca grecii aveau portar in meciul asta, rezistau fara probleme si 120 minute cu nemtii.

olfgob22.06.2012 20:06

A fost frumos, dar s-a terminat.

Kellerman22.06.2012 20:10

asta nu mai face parte din plan :(

blindica22.06.2012 20:22

Ia uite, ma, tocmai acum cand mi-au intrat jucatorii doriti, nu pot sa vad meciul. 'tu-le natia cu serviciul lor. :-D

Kellerman22.06.2012 20:35

bai, a facut parte din plan. planul de razbunare al englezilor pe nemti in semifinale. :D

predatorpulse722.06.2012 21:19
Daca grecii aveau portar in meciul asta, rezistau fara probleme si 120 minute cu nemtii.

 

Iti dau dreptate. Nemtii au fost 2 clase peste greci la joc dar portarul e vinovat la cel putin 2 goluri, primul si al treilea. Chiar si al doilea a fost dat pe centru desi acolo nu prea avea timp de reactie.

 

Grecia s-a autodepasit la acest turneu si sa dai 2 goluri nemtilor nu e de ici colo. Totusi, Germania mi se pare foarte vulnerabila pe contre daca va juca asa ofensiv si cu Anglia/Italia.

red&blue_boy22.06.2012 21:28

Frumos jocul Germaniei, dar astept sa-l vad si cu alti adversari. Grecia n-a putut mai mult, si daca avea alt portar, eventual poate primea un gol mai putin.

Mi-au placut mult golurile nemtilor, in special al doilea si al patrulea. Ma bucur ca a marcat Reus, ca a jucat si Gotze.

Low a aratat ca are curaj schimband linia de atac la un asemenea meci.

razvani22.06.2012 22:52

Nu cred ca Germania va juca la fel de ofensiv cu echipe mai puternice gen Anglia sau Italia. Tactica se face inainte de fiecare meci, de ex. cu Portugalia nici atunci nu au exagerat cu atacul, ba din contra. Acum Low stia cu ce fel de rival are de-a face si cu ce fel de tactica gen catenaccio se va infrunta, asa ca avea liber la atac dezlantuit fara a fi deranjat de nimeni. In orice caz frumos joaca Germania, desi tin cu Spania, o recunosc, sunt echipa deocamdata cu cel mai frumos joc din acest campionat.

 

Trecand la meciul de maine, sa speram la o justitie a istoriei: din 6 meciuri oficiale, Franta a castigat de 5 ori si un egal; parca e prea mult, ar fi cazul sa cada acest "blestem" pt Spania.

Lari23.06.2012 01:01
Totusi, Germania mi se pare foarte vulnerabila pe contre daca va juca asa ofensiv si cu Anglia/Italia.

 

Ma indoiesc sincer ca Low e atat de cretin incat sa joace 2-6-2/2-5-3 la 35 de metri de poarta adversa si cu Anglia/Italia... Nu numai ca echipele astea doua nu vor sta cu vaporu'-n poarta, dar nici nemtii nu vor putea sa-si faca de cap atat de usor pe benzi, cred eu.

 

iNsTiGaToR23.06.2012 09:09

Low va trebui sa schimbe ceva avand in vedere ca Anglia si Italia joaca foarte mult pe contre.

 

Daca vor ajunge sa joace cu Anglia, englezii vor sta cu toata flota in poarta si vor iesi doar pe contraatac.

blindica23.06.2012 11:20

Lari, salutam primele tale interventii p-aici. Chiar ma intrebam: ''unde-i Lari, nu-l atrage topicu`''? :thumbup:

 

_________________

 

Karim Benzema va fi main man pentru Franta!

 

witchcraft.jpg

Ronnie23.06.2012 11:40

Mama, ce bine ca am scapat de Grecia.

blindica23.06.2012 20:38

Depresie totala cu jocul Spaniei... :yawn:

 

Ma bucur un pic pentru Alonso.

razvani23.06.2012 20:42

Indraznesc sa spun ca replica Frantei a fost una sub nivelul Cehiei sau a Greciei. Si asta ca nici Spania nu a jucat la maximul potential, ci as zice ca destul de departe sub, dar si asa a fost categoric superioara si Franta condusa, in repriza a doua a reusit doar sa traga un sut (in afara portii) si sa aiba un corner. Victorie istorica a Spaniei pentru care sunt f. bucuros (istorica deoarece este prima intr-un meci oficial contra Frantei) dar prestatie lamentabila a echipei Frantei.

blindica23.06.2012 21:02

Cica iar s-a facut echipa la francezi pe criterii extrasportive, aka scandal cu Nasri, aka Nasri pe banca.

In ritmu` asta, n-o sa mai pupe trofee... suporterii nu mai le sunt alaturi... E grava treaba la astia!

red&blue_boy23.06.2012 21:36

Nah, si ziceau ca Domenech era problema. Vad ca tot cam aceeasi atmosfera a ramas...

 

Slaba Franta, nu stiu ce-au vazut la ea cei care ziceau ca ajung cel putin in semifinale...

Inca o data regret ca nu s-au calificat in locul lor suedezii.

 

Ma bucur un pic pentru Alonso.

Tu si Mourinho ! :)

Arsenal1886Steaua194724.06.2012 07:31

Inca nu stiu de ce dracu am tras de timp cu ei la 0-0 toamna trecuta :|

Ronnie24.06.2012 09:48
Inca nu stiu de ce dracu am tras de timp cu ei la 0-0 toamna trecuta :|

 

Pe gazonul ala si daca dadeai pasa lunga dura vreo 5 minute pana ajungea mingea de la o poarta la alta. :D

Kellerman24.06.2012 11:16

Normal ca nu Domenech era devina. Cand il ai pe negrul basinos evra in lot care strica atmosfera, n-ai ce sa ceri.

Ronnie24.06.2012 11:24

Va dati seama cat de spectaculos ar fi fost un Spania-Grecia la acest Euro? :D Probabil cele mai plictisitoare echipe din istoria fotbalului de cand se joaca cu 2 porti.

 

Cand il ai pe negrul basinos evra in lot care strica atmosfera, n-ai ce sa ceri.

 

Bine ca-l are Anglia pe Andy Carroll drept bufonu' care se ocupa cu distractia :)))

red&blue_boy24.06.2012 15:47
Normal ca nu Domenech era devina. Cand il ai pe negrul basinos evra in lot care strica atmosfera, n-ai ce sa ceri.

Vad ca acum Nasri a fost responsabilul cu distractia .

Kellerman24.06.2012 15:50

Normal, doar joaca pentru cealalta echipa din Manchester...

«1171819202125»