Grecia si Rusia.
Grecia si Rusia.
Tare Kellermane alegerea ta
.
Rusia , Polonia.
Grecia si Rusia nu sunt sigur ca pot merge amandoua... cred ca ar trebui egal la Cehia-Polonia si sa bata Grecia ...
asta daca nu se ia dupa rezultatul direct dintre Cehia si Grecia ...
gol torres, carroll si acum welbeck eurogol.
Torres si Carroll sunt un fel de Peugeot 206 iar Welbeck e un Porsche combinat cu eleganta de la Mercedes.
Si ce e mai frumos decat un Porsche NEGRU ?!
Eu zic ca astazi se calfiica Rusia si Cehia. Rusnacii nu au cum sa piarda cu Grecia si Cehia cred ca scoate un egal cu Polonia. Polonezii sunt favoriti si joaca acasa, dar nu au impersionat cu nimic, Cehia a aratat mult mai bine din punct de vedere ofensiv. In mod normal, daca cehii daca nu prind o zi proasta si nu sunt nici furati de arbitrii, se califica fara probleme.
Cat despre Anglia, la cat noroc au avut aseara, parca vad ca o comit cu Ucraina si nu trec mai departe. ![]()
Torres si Carroll sunt un fel de Peugeot 206 iar Welbeck e un Porsche combinat cu eleganta de la Mercedes.
Si ce e mai frumos decat un Porsche NEGRU ?!
Un porsche alb ?
Caroll mai degraba un tractor ![]()

Azi aflam primele 2 echipe calificate in sferturi... eu mizez pe Rusia si Polonia. Voi ?
Rusia si Polonia sunt cele mai plauzibile variante, insa se poate intampla orice!
Sper sa mai vad spectacol din partea rusilor.
Aaaaa, bai nene, ce gol a putut sa dea Welbeck... ![]()
Rusia si Polonia ! ![]()
Grecia-Rusia = 1-0 la pauza.
M-am convins care-i treaba cu rusii.
Mustesc de talent, dar sunt delasatori si inconstanti. Cand mai pui ca acasa iti dau cam aceiasi bani ca-n Occident, nu te gandesti de doua ori sa accepti rolul de superstar local.
Mai este si varianta in care grecii au marcat ''din greseala'', iar rusii vor intoarce spectaculos rezultatul.
HAI GRECIA !

**** arbitrilor jegosi !
Incredibil ..la scorurile astea Cehia si Grecia merg mai departe
ce grupa... si maine cred ca o sa fie la fel.
Comentatorul mananca rahat.Grecia merita clar sa se califice.Penalty-uri clare cu sovieticii plus ca va juca fara capitan in fata ,probabil, Germaniei.
Enorma surpriza in grupa A!! Ma refer la victoria Greciei, ca dincolo nu ma asteptam ca Polonia sa castige (decat cu ajutor evident de la arbitri), sunt o selectionata destul de rudimentara in joc si in orice caz inferiori cehilor. Dar ca Rusia sa piarda, dupa jocul foarte bun din restul meciurilor, mi s-a parut incredibil. Ce ar fi sa revedem ceva similar a 2004
(e gluma, eu prefer ceva similar a 2008) chiar si asa deja e o imensa surpriza calificarea Greciei.
Grecii au mai avut un penalty si cu polonezii ...
+ un rosu aiurea tot atunci... si eu consider ca meritau sa mearga mai departe..oricum ii bat nemtii de le suna apa in cap.
Kellerman: Discutii despre Fotbal, despre EURO !!!
Era si pacat sa nu mearga grecii mai departe avand in vedere cum le-a fost refuzat un penalty.
Daaar, asta a fost faza cam ca la Milan-Barcelona in UCL, meciul tur, cu Alexis Sanchez.
Nu mai conteaza ce se intampla mai departe,desi e posibil orice.Nu vor mai juca impotriva unei tari gazda.Polonia nu se califica niciodata la Euro daca juca preliminarii.
Rusia si Polonia !![]()
Deeeci, cum spuneam, cele doua nu s-au calificat ! ![]()
Oricum, la rusi nu ma asteptam. Pacat, ca au echipa frumoasa.
Tare Kellermane alegerea ta.
Rusia , Polonia.
Cum e boss cu alegerea mea ? ![]()
Cum e boss cu alegerea mea ?![]()
Esti tare omule ! Pe Cehia hai sa mai zici, dar pe Grecia n-as fi mers nici vorba.
Nu imi spune ca ai bagat si la pariuri ! ![]()
Mai trebuie suportate urataniile alea de greci inca un meci minim.
Cum e boss cu alegerea mea ?![]()
Pana mea , cred ca se sfarseste lumea ![]()
Ronnie, s-a barbierit Karagounis, auzise ca e un hater, posibil turist, undeva prin Romania... Legat de studioul Euro de la tvr1, aseara il chemasera pe Andrei Nu-mai-stiu-cum de la Digi, iar asta cam modera emisiunea, omul de la tvr era pe langa subiect.
Esti tare omule ! Pe Cehia hai sa mai zici, dar pe Grecia n-as fi mers nici vorba.Nu imi spune ca ai bagat si la pariuri !
Am bagat un milion ca ia Croatia euro. ![]()
Mai trebuie suportate urataniile alea de greci inca un meci minim.
Mult mai bine decat sa-l vad pe Ronaldo cum isi linge freza. Prefer sa vad o echipa de luptatori pe teren care dau totul pentru a castiga decat sa vad niste cocalari gen Ronaldo sau Nani.
Acum sa inteleg ca tu vrei sa vezi la Euro fotbalisti frumosi ? esti .... cumva ... aaaa, sper ca nu.
Grecii au fost mereu un popor razboinic, au fost ciolanosi, asta e istoria lor de acum miiiiii si miiiiii de ani. Degeaba ai pretentia ca ei la fotbal sa devina un fel de Messi, ca nu se va intampla asa. Asta e stilul lor, nu e ca Chelsea care desi PUTEA SA JOACE TEHNIC nu a facut-o.