http://www.gsp.ro/international/euro-2012/...ine-339042.html
"ȘTiti unde era Messi acum un an, intr-o competitie asemanatoare pe continentul lui? Atunci era eliminat, desi juca acasa Cred că e mai rau. Eu sunt fericit să fiu la Euro.
Cam astea se intampla cand gelul iti ataca si ultima farama de ratiune. Cum sa fi atat de imbecil sa te compari cu un jucator si mai mult sa apreciezi ca tu inca mai esti la turneu da ala anu trecut nu. Cuuumm ???
Aia care sunteti fanii acestei mizerii nu stiu cum il suportati...
Asa incepe declinul. Cand nu-ti mai vezi de jocul tau pentru ca te obsedeaza altcineva.
