In Italia - AC Milan (chiar daca a batut-o pe Steaua cu 4:0, ce sa-i faci? doar nu putea Milan sa stea si sa nu joace)
In Anglia - nici una, urasc englezii, mai ales Middlesbrough si Chelsea
In Germania - Bayern Munchen
In Spania - care credetzi? :wink: desigur Barca numai p-u ca are aceleasi culori ca Steaua si p-u ca acolo joaca Ronaldinho, daca Ronaldinho juca p-u Milan, Milan ar fi fost indiscutabil cea mai buna echipa a lumii (parerea mea, poate altii nu sunt de acord)
In Portugalia - Porto si Benfica
In Rep. Moldova - Zimbru Chisinau
In Franta - Lyon
In Romania - Desigur Steaua
FORZA Steaua & AC Milan apoi Barca